N26 płatność Google Pay dla Android dostępna

Przypominamy, że dla klientów posiadających konto w banku N26 Bank, można już podpiąć kartę do portfela internetowego Google Pay. Niemiecki bank N26.com wprowadził możliwość płacenia poprzez Google Pay. Bank N26 poinformował o tym komunikacie poprzez platforme Twitter 3 wrzesnia 2019 r.
Funkcjonalnośc ta, została w prowadzona równolegle w krajach : Norwegia, Szwecja, Dania i Finlandia. Dla Apple Pay, czyli dla użytkowników z systemem iOS ta funkcja została wprowadzona już wcześniej tj. w czerwcu bieżącego roku.


Spis treści:
Google Pay - co to jest?
Karta N26 w Google Pay

 

Google Pay co to jest?


Google Pay tu usługa poprzez którą, zapłacisz w Internecie, w sklepie jak i w aplikacjach zainstalowanych na Twoim telefonie. Metoda tej płatności przyspiesza realizację płatności, ponieważ nie ma potrzeby podawania swoich danych do zrealizowania płatności.


Oznacza to, że masz takie same możliwości jak płacenie kartą wydaną przez Twój bank. Dodatkowo, będziesz otrzymywał punkty lojalnościowe czy tez zwroty za różne transakcje. Usługa ta chroni Twoje pieniądze i przeciwdziała nieautoryzowanym transakcjom i internetowym oszustom czy tez hakerom.
 

Karta N26 w Google Pay


Co w praktyce oznacza płacenie za pomocą dodanej karty Mastercard N26 w Google Pay?

Posiadacze konta bankowego w banku N26, mogą od teraz płacić za wszystkie usługi zbliżeniowo telefonem z system Android.
W Google Pay nie ma limitów kart, jakie można podpiąć pod konto.

 

Najpopularniejsze