Nawet 3% na EKOlokacie SUPERprocentującej w BOŚ Bank

Nawet 3% na EKOlokacie SUPERprocentującej w BOŚ Bank

 

Bank Ochrony Środowiska wprowadził do swojej oferty 6-miesięczną EKOlokatę SUPERprocentującą, której oprocentowanie w skali roku może wynieść nawet 3%. Lokatę można otworzyć przez infolinię, online, za pośrednictwem bankowości internetowej lub w dowolnym oddziale banku. 

 

Oprocentowanie o którym wspomnieliśmy - 3% - naliczane jest w przypadku zdeponowania nowych środków, czyli nadwyżki zgromadzonej w banku na dzień 31 października 2015r. Konieczne jest też posiadanie rachunku rozliczeniowo oszczędnościowego (ROR) w BOŚ banku. 

 

W przypadku zdeponowania nowych środków na lokacie, a braku ROR - nowe środki wzrastają w tempie 2,8% rocznie. Jeżeli chodzi o stare środki, a Klient posiada rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) oprocentowanie wynosi 2,5%, w przypadku braku rachunku - 2,3%. Minimalna kwota EKOlokaty wynosi 1000 zł, natomiast nie ma 'górnej' granicy depozytu. Istnieje możliwość założenia kilku lokat dla nowych i starych środków. Po upływie pół roku zgoodnie z decyzją Klienta, lokata odnowi się na kolejne 6 miesięcy z ostatnim oprocentowaniem obowiązującym w dniu jej odnowienia, lub zostanie przekazana wraz z odsetkami na wskazany przez Klienta numer rachunku bankowego. 

Najpopularniejsze