3% na rachunku oszczędnościowym od Eurobank

3% na rachunku oszczędnościowym od Eurobank

Nawet 3% dla nowych klientów i 2% dla obecnych klientów z wpływem dochodów - takie oprocentowanie stałe w skali roku dla kwoty do 30000 zł oferuje Eurobank na swoim rachunku oszczędnościowym Extra Zysk. W obecnej chwili jest to jedne z najwyższych stawek oprocentowania na rynku.

Rachunek Extra Zysk to swoiste połączenie atrakcyjnego oprocentowania już od pierwszej złotówki, z możliwością elastycznego zarządzania swoimi oszczędnościami (możliwa jest wypłata środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek), oraz dzienną kapitalizacją odsetek. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą osiągnąć zysk jednocześnie nie określając czasu oszczędzania. Oferta skierowana jest do nowych, jak i obecnych klientów Eurobanku. Z oprocentowania dla nowych klientów mogą skorzystać osoby, które przynajmniej przez ostatnie 12 miesięcy nie były posiadaczami konta w Eurobanku.

Oprocentowanie rachunku oszczędnościowego jest zależne m.in. od ulokowanej na nim kwoty. Najwyższe stawki oprocentowania w skali roku sa oferowane nowym klientom którzy otworzą konto w pakiecie Classic, Active lub Prestige, oraz aktualnym posiadaczom kont w tych pakietach, którzy zlecili przelewanie na nie swojego dochodu w kwocie min. 500 zł.

 

Oprocentowanie stałe w skali roku Do 30 000 zł Nadwyżka ponad 30 000 zł
Dla nowych klientów otwierających konto w pakiecie Classic, Active lub Prestige 3% 2%
Dla klientów z wpływem dochodu na konto w pakiecie Classic, Active lub Prestige 2% 1,5%
Dla klientów bez wpływu dochodu 0,75% 0,75%


Oprocentowanie dla nowych klientów dostępne jest przez pierwsze 3 miesiące po otwarciu rachunku Extra Zysk. Po tym okresie, w przypadku wpływów minimum 500 zł na konto w pakiecie Classic, Active lub Prestige - oszczędności bedą dalej pracowały na atrakcyjnym oprocentowaniu.

Wniosek o otwarcie rachunku Extra Zysk można otworzyć w każdej placówce Eurobanku, w serwisie Eurobank online, za pośrednictwem aplikacji mobilnej, lub poprzez bankowość telefoniczną. Otwarcie i prowadzenie rachunku Extra Zysk nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Najpopularniejsze