Nest Bank sesje przychodzące i wychodzące

Godziny księgowania w Nest Bank


Sesje przelewów w Nest Bank są księgowane w godzinach wyznaczonych poniżej. W Systemie Elektronicznej Izby Rozliczeniowej to umiejscowione są wszystkie rozliczenia transakcji wszystkich banków.
 

Nest Bank sesje wychodzące

Przelew zostanie wysłany z banku o godzinie: 8:00, 12:00, 14:30
 

Nest Bank sesje przychodzące

Przelew zostanie zaksięgowany na rachunku banku o godzinie: 10:30 14:15  17:00


 

Kiedy dojdzie przelew w Nest Bank?


Wszystko zależy, z jakiego banku został wysłany przelew i w jakich godzinach bank ma sesje wychodzące.
Wykorzystaj darmowy kalkulator sesji przelewów, dzięki któremu szybko sprawdzisz, o której godzinie i w jaki dzień, pieniądze zostaną zaksięgowane na Kasakiedy.pl

 

Przelew europejski SEPA w Nest Banku


W Nest Banku przelew SEPA (przelew europejski) zlecony w bankowości internetowej lub mobilnej jest za darmo. Dotyczy to kont: Nest Konto i Biznest Konto. Jeżeli twój przelew zostanie zlecony do godziny 11:30, zostanie on zrealizowany tego samego dnia. Dla przelewów SEPA zleconych po godzinie 12:00, jego realizacja nastąpi w dniu kolejnym.

 

Przelew zagraniczny w Nest Bank


Przelewy SWIFT (zagraniczne przelewy) w walucie EUR / USD / GBP zlecone do godziny 10:00 zostaną zrealizowane tego samego dnia. Wyjątkiem stanowią przelewyh po godzinie 10:00 lub w dniu wolnym od pracy realizacja nastąpi tego przelewu w następnym dniu roboczym.
 

Przelew SORBNET


Przelew zlecony do godziny 15:00 (SORBNET) jest realizowany w czasie rzeczywistym, jeśli zostanie zlecony w dzień roboczy.
 

Źródło – Nest Bank
https://www.nestbank.pl/uslugi/przelewy.html

Najpopularniejsze