Nowa bankowość internetowa ING Banku Śląskiego - Moje ING

Nowa bankowość internetowa ING Banku Śląskiego - Moje ING

 

Już od 12 kwietnia, ING Bank Śląski oferuje bankowość internetową o nazwie Moje ING jako podstawową bankowość internetową dla klientów indywidualnych. Zmieni się strona logowania, z której klienci będą mogli przejść bezpośrednio do nowego systemu.

 

ING prowadziło proces przejścia na nowy system już od kilku miesięcy, aby stopniowo przyzwyczaić klientów do nowej usługi. Kolejnym już krokiem jest udostępnienie nowej strony logowanie, z której klienci mogą bezpośrednio przejść do bankowości internetowej Moje ING. Warto wspomnieć że klienci mogą korzystać z poprzedniej wersji do końca 2016 roku. 

 

Nowa strona logowania dostępna jest po wciśnięciu w przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu strony www.ingbank.pl. Proces logowanie nie został zmieniony, nadal polega na wpisaniu loginu i hasła maskowanego. Strona logowania chroniona jest certyfikatem bezpieczeństwa, który można zweryfikować po kliknięciu w kłódkę znajdującą się na pasku adresu strony.

 

Nowa bankowość Moje ING wspiera klientów indywidualnych w dbaniu o codzienne finanse nowymi funkcjami takimi jak: 

- pełny podgląd budżetu domowego w ujęciu dziennym, miesięcznym oraz rocznym

- analiza codziennych wydatków podzielonych na kategorie np. dom, samochód, rozrywkę.

- intuicyjna wyszukiwarka ostatnich przelewów, ułatwiająca szybkie wykonanie płatności

- wygodne narzędzie umożliwiające oszczędzanie na konkretny cel 

- system automatycznie dostosowuje się do urządzenia, dzięki czemu te same czynności można wykonywać za pośrednictwem komputera, tabletu czy smartfona. 

 

Nowa bankowość Moje ING powstało w oparciu o szczegółową analizę potrzeb klientów. Bank od początku projektu prowadzi analizę użyteczności systemu, do tej pory przeprowadzono ponad 850 godzin badań. Na podstawie ich wyników projektowane są rozwiązania, które mają w jak najlepszy sposób odpowiedzieć na potrzeby klientów. Bank w dalszym ciągu zbiera opinie klientów na temat nowego systemu, aby jak najlepiej rozwiązać problemy użytkowników. Obecnie Moje ING dostępne jest tylko dla klientów indywidualnych. Trwają również prace nad wersją dla przedsiębiorców. 

Najpopularniejsze