Nowa kampania Banku Millenium - Zarabiaj na Koncie Oszczędnościowym

Nowa kampania Banku Millenium - Zarabiaj na Koncie Oszczędnościowym

Bank Millenium rozpoczął nową kampanię swojego Konta Oszczędnościowego. W ramach tej nowej promocji, wszyscy posiadacze konta 360°, wpłacający nowe środki do 100 000 zł, mogą otrzymać nawet 3% w skali roku.

 

Kolejna już kampania zachęcająca naszych rodaków do oszczędzania. W nowym spocie reklamowym, Radosław Kotarski przygląda się wypiekowi croissantów - przy okazji opowiadając ich historię powstania. Nie wielu z Polaków wie, że powstały one na pamiątkię zwycięstwa nad Turkami pod Wiedniem. Po chwili, słyszymy krótkie lecz treściwe sformułowanie spotu - oszczędności mogą rosnąć tak szybko jak znane nam rogaliki. Wystarczy jedynie skorzystać z obecnej oferty banku Millenium, wpłacić pieniądze na swoje konto i tylko patrzeć jak rosną. Konto oszczędnościowe to bardzo elastyczne rozwiązanie, dające pewny i atrakcyjny zysk, jednoczeście nie uniemożliwiając dostępu do środków. W ramach nowej promocji posiadacze konta 360°, którzy wpłacą na swoje konto oszczędnościowe środki do 100 000 zł otrzymają nawet 3% w skali roku przez 3 miesiące. Dla środków powyżej 100 000 zł jest to 2,6% w skali roku. Bank Millenium nie zapomniał także o swoich klientach posiadających inne rachunki. I tak kolejno dla wpłaty do 100 000 zł, zyskują 2,8% w skali roku, natomiast dla wpłaty powyżej 100 000 zł jest to 2,4% w skali roku.


Sprawdź również: Millennium oficjalnie przejmuje eurobank, logowanie klientów eurobank


Nowy spot reklamowy Banku Millenium będzie można obejrzeć w stacjach ogólnopolskich oraz wybranych programach tematycznych. Promocja potrwa do 5 grudnia 2015r.

Najpopularniejsze