Nowa karta kredytowa MasterCard Debit w Deutsche Bank

Nowa karta kredytowa MasterCard Debit w Deutsche Bank

 

Deutsche Bank Polska przygotował dla swoich klientów nowy produkt: karta kredytowa MasterCard Debit Standard wydawana będzie do wszystkich rodzajów kont dla klientów indywidualnych. Charakteryzuje się szybkimi i wygodnymi płatnościami zbliżeniowymi oraz usługą cashback (bezpieczne wypłaty gotówki w czasie dokonywania transakcji kartą). 

 

Nowa karta kredytowa MasterCard Debit Standard to bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla klientów Deutsche Banku. Dzięki możliwości inteligentnego obsługiwania płatności zbliżeniowych pozwala na dokonywanie szybkich oraz wygodnych transakcji (karta posiada wbudowany mikroprocesor i dodatkowe zabezpieczenia). 

 

Opcja cashback to jedna z głównych zalet nowej karty kredytowej MasterCard Debit Standard - pozwala na wypłatę gotówki jednorazowo nawet 300 zł, w terminalach w punktach sprzedaży w czasie dokonywania zakupów i płatności kartą. 

Karta kredytowa Deutsche Bank

 

Bezpłatne jest wydanie karty, wznowienie karty na kolejny okres, transakcje gotówkowe, cashback, pierwsze ustanowienie kodu PIN za użytkowanie karty do konta w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę 500 zł miesięcznie. Darmowa jest również wypłata środków w bankomatach należących do siecie EURONET na terenie Polski a także w bankomatach pozostałych instytycji i ich oddziałów, w kraju i zagranicą. To nie wszystko. Klient nie ponosi żadnych opłat za wypłatę środków w bankomatach Deutsche Bank (na świecie i w bankomatach, które współpracują z Deutsche Bank). 

 

Pozostałe karty kredytowe znajdujące się w ofercie Deutsche Banku to Visa Electron i IQ World MasterCard Debit, z podobizną Alberta Einsteina. 

 

Zobacz także:
Lista dłużników
CVV/CVC co to jest
Karta dużej rodziny zniżki

Najpopularniejsze