Nowa lokata Alior Banku 2,75 %

Nowa lokata Alior Banku 2,75 %

Alior Bank udostępnił swoim klientom dwie nowe oferty. Lokata 120-dniowa i lokata 210-dniowa. Ich oprocentowanie wynosi odpowiednio 2,7 oraz 2,75 % w skali roku. Promocja przygotowana jest z myślą o klientach, ktorzy chcą zdeponować nowe środki. 

 

Dla osób, które poszukują korzystnie oprocentowanych lokat Alior Bank przygotował dwie nowe propozycje: lokata 120-dniowa z oprocentowaniem 2,7 % w skali roku oraz lokata 210-dniowa z oprocentowaniem 2,75 %. Do klienta należy decyzja, jak długo mają pracować jego środki. 

 

Zarówna dla lokaty 120-dniowej jak i lokaty 210-dniowej minimalna kwota potrzebna do założenia depozytu to 1 000 zł. Jakie warunki trzeba spełnić aby skorzystać z promocyjnej oferty? Promocyjne warunki obowiązują po ulokowaniu w Banku nowych środków, czyli środków ponad łączne saldo środków, które klient zgromadził na rachunkach oszczędniościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych oraz lokat terminowych. (stan na 2 grudnia 2015 r.). 

 

Każdy klient może założyć lokatę przez Internet - wypełniając specjalny wniosek online, który dostępny jest na stronie banku. Jeśli chodzi o zamknięcie lokaty, Klient może to zrobić w każdej placówce Alior Banku lub za pośrednictwem bankowności internetowej. 

 

Więcej o Alior Bank:
Alior Bank infolinia
Alior Bank historia banku
Alior bank iban i swift

Przeczytaj inne:
Lokata bankowa kapitalizacja odsetek i oprocentowanie
Lokata bankowa oprocentowanie stałe czy zmienne

Najpopularniejsze