Nowa oferta Ferratum Bank - w dwóch ratach zamiast jednej

Nowa oferta Ferratum Bank - w dwóch ratach zamiast jednej

 

Ferratum Bank wystartował z nową ofertą mikropożyczki. Nowi klienci mogą skorzystać z propozycji Banku bez dodatkowych opłat. 

 

Nowa oferta Ferratum Banku oznacza, że klienci mogą spłacić zaciągniętą pożyczkę nie tylko w 15 lub 30 dni, lecz nawet w 60 dni. Wydłużenie okresu spłaty pożyczki może wynieśc nawet dwa miesiące. 
 

Link do pożyczkzi w ferratum money: https://yousave.pl/szybkie-pozyczki/link/ferratum
 

"A gdyby tak pieniądze mogły cię zaskoczyć, pojawiając się zawsze, gdy ich potrzebujesz? Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz - szybko i wygodnie!" - tak prezentuje się fragment spotu oferty mikropożyczki, któremu towarzyszy obszerna reklama w telewizji i internecie. Niewątpliwym plusem jest to, że nie ma znaczenia gdzie znajduje się osoba potrzebująca wsparcia finansowego, ponieważ pieniądze są bardzo łatwo dostępne. Wystarczy dostęp do internetu. 

 

Krzysztof Przybysz, wiceprezes Ferratum Banku tak mówi o nowej ofercie - "Zdecydowaliśmy się na wydłużenie okresu spłaty mikropożyczki, ponieważ tego oczekują nasi klienci - wygody w obsłudze zobowiązania, więcej czasu na jego spokojną spłatę. Reagujemy na sygnały płynące od osób potrzebujących pieniędzy, dlatego daliśmy możliwość wzięcia mikropożyczki na dwa miesiące"

 

Nowa oferta Ferratum Banku dotyczy mikropożyczki do 1500 zł dla wszystkich nowych klientów. Wydłużenie okresu spłaty nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, klient zaś zyskuje dłuższy okres na spłatę zobowiązania.

Sprawdź rownież inne szybkie pożyczki pozabankowe

 

Najpopularniejsze