Nowa oferta kont w T-Mobile Usługi Bankowe

Nowa oferta kont w T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe wprowdza nową ofertę kont, wśród nich - interesujący pakiet : konto bankowe i abonament telekomunikacyjny nawet za 0 złotych przez cały okres trwania umowy. 

Już w nabliższych dniach, T-Mobile wspólnie z T-Mobile Usługi Bankowe zamierza wprowadzić nową ofertę kont - Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną. Posiadacze takiego konta będą mogli otrzymać darmowy abonament telefoniczny lub internet mobilny w T-Mobile. Abonament telefoniczny to: nielimitowane połączenia na telefony komórkowe, stacjonarne, SMS-y i MMS-y oraz 1 GB danych do wykorzystania miesięcznie. Odnośnie internetu mobilnego, oferta zawiera 35 GB danych miesięcznie oraz, dodatkowo, możliwość zakupu mobilnego routera za jednorazową opłatą 9 zł. 


Piotr Markowski, Dyrektor Departamentu Marketingu B2C, powiedział - "Oferta łączona to teraźniejszość i przyszłość. Dostrzegamy możliwości jakie niesie to dla T-Mobile, a co ważniejsze dla naszych klientów. Wprowadzając ofertę łączoną z abonamentem za 0 złotych wysyłamy im bardzo czytelną informację o korzyściach jakie mogą osiągnąć łącząc się z marką T-Mobile nie tylko w zakresie usług telekomunikacyjnych."


Podstawowa cena abonamentu z kontem to 10 zł, zarówno telefonicznego jak rownież internetu mobilnego. Klienci którzy zdecydują się na kolejną aktywację, mogą otrzymać ją za darmo nawet przez 24 miesiące. 


Aby skorzystać z oferty, wystarczy otworzyć Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną w T-Mobile Usługi Bankowe i dokonać transakcji na min. 500 zł miesięcznie za pośrednictwem karty dołączonej do konta lub karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe. Konto Premium z usługa telekomunikacyjną to m.in.: bezpłatne bankomanty w Polsce i za granicą, całkowicie bezpłatne wpłatomaty i przelewy internetowe. Prowadzenie konta jest również bezpłatne, jeśli klient wykona wspomniane transkacje kartą.


Poza wspomnianym kontem premium, do oferty T-Mobile Usługi Bankowe zostaną dodane także dwa inne konta - Konto Freemium oraz Konto Premium. Konto Freemium to konto bez opłat za prowadzenie, do którego dodano pakiet bezpłatnych usług bankowych takich jak : trzy bezpłatne wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie w miesiącu, jedna bezpłatna wpłata we wpłatomacie w miesiącu oraz bezpłatne przelewy internetowe. Warto wspomnieć, że na koncie Freemium można zarobić nawet 180 zł rocznie. Wystarczy korzystać z karty aby otrzymać nawet 15 zł zwrotu za zakupy w miesiącu. Oferta konta Freemium skierowana jest przede wszystkim do osób które przeciętnie korzystają z usług bankowych. 


Dla bardziej wymagających klientów zostalo przygotowane Konto Premium, zapewniające moc przywilejów m.in.: darmowe wypłaty z bankomantów w Polsce i na świecie, bezpłatne wpłaty we wpłatomatach w każdej liczbie. Korzystając z tego rodzaju konta można zarobić nawet 300 zł rocznie, a wystarczy jedynie korzystać z karty. Konto jest darmowe jeśli wykona się transakcje na min. 500 zł korzystając z karty dołączonej do konta lub karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe. 


Posiadacze każdego z wymienionych kont mogą liczyć na znacznie więcej korzyści, jeśli jednocześnie korzystają z usług telekomunikacyjnych w T-Mobile - w tym m.in.: limit w koncie w wysokości 1000 zł bez opłat i przyznawany od ręki, a także bonus w postaci 20% kwoty doładowania telefonu w T-Mobile na kartę, MIX czy Heyah. 


Konta Freemium i Premium zostaną uruchomione 1 czerwca br. Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną dołączy do oferty kilka dni po tym terminie. Od 1 sierpnia 2016 r. wszyscy użytkownicy zostaną automatycznie przeniesi do oferty Freemium, lecz w każdej chwili będą mogli ją zmienić na Konto Premium lub Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną.  

Najpopularniejsze