Nowa promocja Banku Millennium - zyskaj 360 zł premii z kontem 360°

Nowa promocja Banku Millennium - zyskaj 360 zł premii z kontem 360°

 

W rozpoczętej promocji, posiadacze konta 360° w Banku Millennium mogą otrzymać nawet 2% wartości płatności kartą i nawet 5% wartości płatności popularnym BLIKIEM. Jedyne co trzeba zrobić, to otworzyć konto 360° lub 360° Student, korzystać z aplikacji mobilnej i płacić za zakupy kartą lub smartfonem. 

 

Ta atrakcyjna promocja skierowana jest do klientów, którzy nie posiadają jeszcze konta w Banku Millennium. Klienci którzy otworzą konto 360° lub 360° Student z kartą do konta, aktywują aplikację mobilną Banku Millennium i spełnią warunki bezpłatnego korzystania z rachunku, otrzymają zwrot w wysokości 2% płatności kartą przypisaną do konta i nawet 5% płatności BLIKIEM. Oznacza to zwrot nawet 60 zł w miesiącu, co daje 360 zł w ciągu 6 miesięcy trwania promocji. 

 

Konto 360° to łatwy rachunek, który może być całkowicie bezpłatny. Wystarczą łączne miesięczne wpływy w wysokości minimum 1000 zł oraz jedna płatnośc kartą lub BLIKIEM, aby nie płacić za konto, kartę i wypłaty z bankomatów. W przypadku konta 360° Student, wystarczy jedynie jedna płatność kartą/BLIKIEM. Warto wspomnieć że bezpłatne są również przelewy krajowe w złotówkach, które możemy zrealizować za pośrednictwem serwisu internetowego i aplikacji mobilniej, zlecenia stałe, polecenia zapłaty czy co raz bardziej popularne przelewy na e-mail lub numer telefonu komórkowego. Klienci konta 360° mają również bezpłatne ubezpieczenie assistance przez okres 12 miesięcy. 

 

W przypadku nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku, przez całą dobę mogą skorzystać z wizyty domowej lekarza lub pielęgniarki, a w razie innego zdarzenia losowego - m.in. z interwencji hydraulika czy elektryka oraz naprawy sprzętu AGD/RTV/PC, smarfona czy tabletu. 

 

Aby skorzystać z promocji, trzeba otworzyć konto do 4 lipca 2016 roku. Szczegóły dostępne są w regulaminie promocji w placówkach banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl.

Najpopularniejsze