Nowość: Internetowy kantor w mBanku

Nowość: Internetowy kantor w mBanku

 

To nie pierwszy kantor internetowy w ofercie banku. Wcześniej zrobiły to Alior Bank oraz Raiffeisen. Kantor internetowy będzie obsługiwany zarówno z poziomu bankowości internetowej jak i aplikacji mobilnej.

 

Domyślnie usługa nie jest aktywna. Klient musi złożyć wniosek aby otrzymać do niej dostęp. Wszystko odbywa się online, zatwierdzenie procesu odbywa się za pomocą kodu SMS. Wtedy w systemie bankowości internetowej w górnym menu pojawia się nowa, dodatkowa zakładka "Waluty". 

 

W kantorze internetowym prezentowane są aktualne kursy z możliwością dokonania transakcji od razu. Klient ma do wyboru 10 par walutowych: EUR, PLN, USD, GBP i CHF. Środki są pobierana z konta, które wskaże Klient. Może to być podstawowe konto mBanku bądź eMax walutowy. Oprócz składania zleceń na bieżąco, użytkownik kantoru może ustawić przyszłe parametry swoich zakupów. 

 

Aplikacja mobilna mBanku również obsługuje nowy kantor internetowy. 2,5 mln zł to maksymalna kwota transakcji walutowej w kantorze mBank. Kantor jest aktywny w dni robocze od godz. 8 do 18. Oferty można składać od 8 do 22. Zlecenie można odwołać, 24h na dobę. Minimalna kwota transakcji to 1 mln zł. Za rachunkui walutowe w mBanku Klient nic nie płąci, nie ma też opłat za wypłatę środków z bankomatów za granicą. Karta do rachunku walutowego to koszt 30 zł rocznie. Nie ma opłaty miesięcznej. 

 

Zobacz także sesje przelewów przychodzących i wychodzących mBank

 

Najpopularniejsze