Nowość w eurobanku - "Lokata 3 razy lepsza"

Nowość w eurobanku -

 

Dla osób zainteresowanych atrakcyjnymi formami oszczędzania, Eurobank uruchomił nową lokatę o nazwie "Lokata 3 razy lepsza". Gwarantowane oprocentowanie 3% w skali roku przez pierwsze 3 miesiace z góry oraz atrakcyjna premia po odnowieniu lokaty, to 3 zalety nowego produktu dostępnego dla klientów banku. 

 

W ramach promocji trwającej od 1 lutego do 30 kwietnia 2016 roku, klienci zainteresowani atrakcyjnymi formami oszczędzania mogą ulokować od 200 zł do 30 000 zł na "Lokacie 3 razy lepszej" Eurobanku, która gwarantuje oprocentowanie na poziomie 3% w skali roku w pierwszym 3-miesięcznym okresie. Jako dodatek bank oferuje odsetki płatne z góry (już w dniu założenia lokaty trafiają one na konto klienta i są do jego dyspozycji) a w przypadku odnowienia lokaty równowartość odsetek naliczonych w wysokości 1% od kapitału początkowego lokaty. Podsumowując - odsetki otrzymane za pierwszy okres "Lokaty 3 razy lepszej" wraz z premią mogą dać taki zysk jak na lokacie 3-miesięcznej z oprocentowaniem 4%. 

 

Aby 3 razy lepiej zarabiać na swoich oszczędnościach, wystarczy założyć konto Classic, Active lub Prestige, a następnie w oddziale banku, w serwisie eurobank online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej złożyć dyspozycję otwarcia "Lokaty 3 razy lepszej". Dla uzyskania premii po odnowieniu lokaty na kolejne 3 miesiące należy w pierwszym okresie jej trwania otrzymać wynagrodzenie lub inny dochód (z umów cywilnoprawnych lub oświadczenia rentowo-emerytalnego) w wysokości min. 500 zł na konto z którym powiązana jest lokata. Oprocentowanie odnowionej lokaty wyniesie tyle, ile na 3-miesięcznej lokacie "Odsetki płatne z góry". 

 

Nowy produkt Eurobanku, "Lokata 3 razy lepsza" skierowana jest do klientów którzy przez 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji nie byli posiadaczami konta w Eurobanku. 

Zobacz rownież:
3% na rachunku oszczędnościowym od Eurobank

 

Najpopularniejsze