Oprocentowanie niższe nawet o 30% - promocyjna oferta pożyczki i konsolidacji w Alior Bank

Oprocentowanie niższe nawet o 30% - promocyjna oferta pożyczki i konsolidacji w Alior Bank

 

Dla klientów wnioskujących o pożyczkę gotówkową lub kredyt konsolidacyjny, Alior Bank wprowadza zupełnie nowy, przełomowy model zniżek. Inspirując się rozwiązaniami z branży ubezpieczeniowej, bank przygotował ofertę pożyczki, w ramach której osobom z bardzo dobrą historią kredytową obniża oprocentowanie nawet o 30%. 

 

Alior Bank po raz kolejny zmienia zasady panujące na rynku usług finansowych, wprowadzając nowy model zniżek pożyczkowych dla swoich klientów. Inspiracją do stworzenia tej przełomowej oferty były zniżki udzielane w branży ubezpieczeniowej dla bezszkodowych kierowców. Bank przenosi ten mechanizm na swoich klientów, którzy regularnie spłacaja lub już spłacili swoje zadłużenia, a więc mają dobrą historię kredytową i obniża im oprocentowanie nawet o 30%. 

 

"Jako pierwsi na rynku wprowadzamy produkt - pożyczkę gotówkową lub kredyt konsolidacyjny - premiujący solidnych kredytobiorców. Klienci, którzy z niego skorzystają, otrzymają oprocentowanie niższe aż o 30% od oprocentowania dotychczasowej pożyczki." - mówi Wojciech Sobieraj, prezes Zarządu Alior Banku.

 

Z tej wyjątkowej oferty mogą skorzystać nowi klienci, którzy posiadają jedną lub więcej pożyczek w innym banku i terminowo spłacali raty w okresie minimum jednego roku od złożenia wniosku w Alior Banku. O kredyt mogą się ubiegać także osoby, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy spłaciły poprzednie zobowiązania w innym banku i mimimum przez rok nie miały opóźniej w spłacie rat. 

 

Aby otrzymać promocyjne oprocentowanie 30% trzeba przedstawić dokumenty potwierdzające aktualne oprocentowanie takie jak harmonogram spłat, zaświadczenie z banku, umowę kredytową i formularz informacyjny. W przypadku braku takich dokumentów lub przy wniosku o nową pożyczkę, oprocentowanie zostanie obniżone do 30% od stawki bazowej czyli 10%. Klient może pożyczyć do 50 tys. zł w przypadku nowej pożyczki, i nawet do 200 tys. zł, gdy przenosi jedno lub więcej zobowiązań z innego banku. Okres spłaty może wynieść nawet 120 miesięcy a środki mogą być dostępne w ciągu jednego dnia. 

 

Nowa oferta jest idealną propozycją dla osób które regularnie spłacają swoje zobowiązania w innych bankach lecz nie uzyskują z tego tytułu żadnych korzystniejszych warunków. Wniosek można złożyć wypełniając formularz na stronie internetowej, w oddziale banku lub poprzez telefon na infolinię Alior Banku

 

Przeczytaj o Alior Banku:
alior bank konto jakże osobiste
Historia Alior Bank
IBAN i SWIFT Alior bank

Najpopularniejsze