Otwarcie konta w Banku N26

N26 jest niemieckim mobilnym bankiem z siedzibą w Berlinie. Bank ten oferuje polakom bezpłatne założenie konta. Aplikacja mobilna banku N26 jest łatwa i intuicyjna. Najważnieszym i naistotniejszym faktem jest to, że konto N26 założysz z domu a potrzebny Ci jedynie telefon komórkowy.
Proces założenia konta jest prosty i trwa chwilę. Jeśli jednak nie możesz sobie poradzić, przygotowaliśmy w trzech prostych krokach jak założyć konto N26.


W skrócie, to co musisz zrobić to:

  1. Zarejestrować się tutaj
  2. Ściągnij aplikację banku N26 na swój telefon i zweryfikuj nr ID
  3. Sparuj smartfon z aplikacją


*Pamietaj aby użyć kodu polecajęcego w trakcie zakładania konta : krystias5335
Otrzymasz na swoje nowe konto N26 - 15 EUR!


Spis treści:
Wymagania do założenia konta N26
Proces otwarcia rachunku bankowego w banku N26
1. Rejestracja online
2. Weryfikacja tożsamości
3. Sparowanie Twojego smartfona
Opinie o N26

 

Wymagania do założenia konta N26

Jeśli jesteś polakiem i mieszkasz w Polsce możesz otworzyć rachunek bankowy N26.
Aby otworzyć konto, potrzebujesz smartfona z systemem iOS 9 lub Android 5 lub nowszym i adresu korespondecyjnego na który przyjdzie twoja karta MasterCard N26.

N26 działa we wszystkich krajach europy, są to kraje takie jak: Polska, Niemcy, Austria, Hiszpania, Włochy, Irlandia, Słowacja, Grecja, Francja, Belgia, Estonia, Finlandia, Luksemburg, Holandia, Portugalia, Słowenia, Szwecja, Słowenia i Szwajcaria. 
 

Proces otwarcia rachunku bankowego w banku N26

Aby otworzyc konto w N26 banku, wystarczy przejść przez 3 proste kroki:

1. Wypełnić formularz online na stronie banku
2. Potwierdzić swoją tożsamość (że Ty to Ty). Aby zweryfikować w pełni swoją tożsamość, wystarczy zrobić sobie zdjęcie selfie z widocznym dowodem lub paszportem.
3. Sparować smartfona z Twoim nowym kontem bankowym.
 

1. Rejestracja online

Załóż konto N26 i podczas rejestracji wprowadź swoje podstawowe informacje, takie jak:

  • Imię i nazwisko
  • Data urodzenia
  • Adres korespondencyjny
  • Miejsce urodzenia
  • Narodowość
  • Numer telefonu komórkowego

rejestracja N26

1.1 Potwierdzenie adresu e-mail

Potwierdź swój adres e-mail. Po rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail, która służy do potwierdzenia e-maila i aktywacji konta za pomocą N26.
Po potwierdzeniu adresu e-mail możesz zalogować się na swoje konto i wybrać kartę Mastercard N26.

n26 weryfikacja adresu email

1.2 Karta płatnicza do rachunku N26  – rodzaje kart

Standardowa karta MasterCard N26 - dla osób, które nie potrzebują ubezpieczenia podróżnego i nie wypłacają gotówki w innych walutach (zalecane, jeśli nie potrzebujesz ubezpieczenia podróżnego i nie wypłacasz dużo gotówki w innych walutach)

Czarna karta MasterCard N26 - dla osób, które często podróżują, wolna od opłat za wypłaty gotówki za granicą.
 
N26 Business - karta dla klientów biznesowych, posiadających działalność gospodarczą. Warunki, opłaty takie jak przy karcie standardowej. 
 

2. Weryfikacja tożsamości

Praktycznie "ostatnim" krokiem jest potwierdzenie naszej tożsamości. Możesz to zrobić za pomocą zdjęcia "selfie" lub połączenia wideo w aplikacji N26 podczas rozmowy z konsultantem.
 

3. Sparuj swojego smartfona z N26

Ostatnim krokiem do pełnej aktywacji konta jest sparowanie smartfona. Pobierz aplikację N26 i zaloguj się jeśli tego nie zrobiłeś.

Twój telefon będzie głównym narzędziem do sprawdzania salda, wysyłania przelewów i robienia wszystkiego, co jest związane z Twoim kontem N26.
Z aplikacji masz rownież możliwość zastrzeżenia karty płatniczej, ustawienia limitów karty. 


Opinie o N26

Jakie są opinie na temat banku N26? Poniżej prezentujemy te, które znaleźliśmy w internecie.

Opinia klienta N26 #1
"Najlepsze konto bankowe N26. Najlepsze doświadczenie bankowe, łatwe, nowoczesne, intuicyjne, całkowicie zadowolone z banku, bez złych niespodzianek dotyczących opłat i dodatkowych płatności, uwielbiam to!"

Opinia klienta N26 #2
Bezpieczny, inteligentny, intuicyjny, nowoczesny, innowacyjny - to własnie jest bank N26. Jest całkowicie darmowy i nie ma żadnych ukrytych opłat. Otwarcie konta bankowego zajmie tylko kilka minut z możliwością otrzymania „bonusu powitalnego”, jeśli zostaniesz skierowany przez osobę, która jest już użytkownikiem N26. Co najbardziej uderzyło? Płacenie za pośrednictwem Apple i Google Pay jest możliwe i to kolejna duża zaleta. Co więcej, bardzo podoba mi się "The Spaces", które są wyznaczonymi przez Ciebie celami i starasz się oszczędzać i odkładać pieniądze na swoim koncie bankowym. np. cel wakacje. Wszystko to i jeszcze więcej odbywa się za pomocą smartfona. Moim zdaniem korzystanie z aplikacji N26 jest bardzo wygodne.

zaloz darmowe konto w n26 bank
Kod powitalny z bonusem 15 EUR - krystias5335

Najpopularniejsze