PayUkraine - oficjalnie wchodzi w pożyczki

PayUkraine to zyskująca coraz większą popularność witryna internetowa oraz aplikacja, umożliwiająca wysłanie na Ukrainę przelewów o wartości nieprzekraczającej 2 tys. zł w hrywnach. Startup założony przez dwóch Białorusinów mieszkających w Polsce, od początku 2019 roku umożliwia przebywającym za granicą obywatelom Ukrainy na tanie przelewu do ojczystego kraju.
 

Szybkie przelewy na Ukrainę


Szacuje się, że około 6,5 mln obywateli Ukrainy na emigracji, zamieszkuje kraje europejskie. Blisko 2 mln przebywa w Polsce. Stąd wzięła się potrzeba stworzenia aplikacji, która umożliwiłaby tym ludziom swobodę w dostarczaniu funduszy dla swoich rodzin. W tym celu powstał PayUkraine. Początkowo przelewy mogły być wysłane z trzech państw. Od niedawna liczba ta wzrosła do czternastu. Do Polski, Niemiec i Włoch dołączyły: Hiszpania, Portugalia, Belgia, Francja, Słowenia, Austria, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa oraz Estonia. Wzrost popularności spowodowany jest głównie faktem, iż prowizja wynosząca 6,99 zł czyni PayUkraine najtańszą opcją na rynku. Dodatkowym atutem jest również kurs zbliżony do kursu bankowego oraz szybkość usługi. Wszystko to sprawia, że usługa cieszy się coraz większym zainteresowaniem i zdobywa około 500 nowych użytkowników każdego dnia.
 

Nowa usługa, czyli PayUkraine wchodzi w pożyczki


Od połowy grudnia użytkownicy PayUkraine mieszkający w Polsce, mogą korzystać z nowo uruchomionej funkcji. Przy pomocy portalu, bądź aplikacji możliwe jest teraz wzięcie pożyczki. W ten sposób założyciele aplikacji wyciągają pomocną dłoń szczególnie do tych osób, które z różnych powodów nie otrzymały wynagrodzenia na czas. Dzięki temu zyskują możliwość terminowego opłacenia rachunków czy comiesięcznego, finansowego wsparcia swojej rodziny. Wszystko działa w formule white label, a PayUkraine zastrzega, że cały czas poszukuje partnerów w celu rozwoju serwowanych usług pożyczkowych


Najpopularniejsze