Piłkarskie Mistrzostwa Europy - kibicuj i oszczędzaj z Alior Bankiem

Piłkarskie Mistrzostwa Europy - kibicuj i oszczędzaj z Alior Bankiem

Na czas trwania piłkarskich mistrzostw Europy we Francji, Alior Bank przygotował specjalną ofertę oszczędnościowo-inwestycyjną. Klienci mogą założyć Lokatę Kibica, lub zainwestować w produkt strukturyzowany bazujący na notowaniach akcji sponsorów turnieju. Warto wspomnieć że Alior Bank jest jedynym bankiem grającym na pozycji oficjalnego sponsora Polskiej Reprezentacji w piłce nożnej. 

 

 

Lokata kibica to oferta skierowana do nowych, jak zarówno dotychczasowych klientów banku. Jej oprocentowanie będzie rosło o 0,1 punktu procentowego za każdą bramkę strzeloną przez Reprezentację Polski podczas mistrzostw we Francji od 12 czerwca do 10 lipca 2016 r. Podstawowe oprocentowanie lokaty to 2%, co oznacza że po pierwszej strzelonej bramce jej oprocentowanie zmieni się na 2,1% itd. a maksymalnie wyniesie 3%. Czas trwania lokaty to 160 dni, zakładana jest z nowych środków zdeponowanych przez klientów w Alior Banku. Maksymalna kwota lokaty to 160 000 zł.

 

Marcin Kobus, Dyrektor ds. Produktów Oszczędnościowych w Alior Banku - "Lokata Kibica to nowa propozycja Alior Banku, skierowana nie tylko do kibiców Reprezentacji Polski, ale do wszystkich klientów. Liczymy, że dzięki przygotowanej ofercie depozytowej jeszcze bardziej zainteresujemy klientów bezpiecznym oszczędzaniem, a każdy gol strzelony przez polską drużynę przyniesie im podwójną radość."

 

Mistrzowska inwestycja 2

Dla klientów poszukujących bezpiecznych form inwestowania przygotowana została oferta strukturyzowanych bankowych papierów wartościowych. Zysk z inwerstycji w dużej mierze uzależniony jest od wyceny akcji sponsorów mistrzostw we Francji. W skład sponsorów wchodzą takie spółki jak : Hyundai, Coca-Cola, Credit Agricole, McDonalds, Continental, France Telecom. Inwestor na koniec inwestycji otrzymuje od 70% do 90% końcowego wzrostu akcji. Spółki posiadają taką samą wagę, a maksymalna stopa zwrotu każdej z nich to 15%. Inwestycja zaplanowana jest na okres 2 lat, a minimalna wpłata to 3000 zł. 

 

Marcin Kobus, Dyrektor ds. Produktów Oszczędnościowych w Alior Banku dodaje - "Mistrzowska Inwestycja 2 została przygotowana z myślą o klientach oczekujących wyższych zysków niż na standardowej lokacie, ale jednocześnie stroniących od nadmiernego ryzyka. Proponujemy dwuletni produkt strukturyzowany ze 100% ochroną kapitału w dniu zakończenia inwestycji. Zachęcamy do odwiedzenia placówek i rozmowy z naszymi doradcami, którzy przedstawią pełen zakres możliwości inwestycyjnych."

 

Zapisy można składać do końca czerwca 2016 roku w placówkach banku. Opłata dystrybucyjna wynosi maksymalnie 2% wartości inwestycji. Oczywistym warunkiem jest posiadanie Rachunku Papierów Wartościowych na którym będą rejestrowane prawa do Certyfikatów Depozytowych. Rachunek ten zostanie obciążony kwotą zobowiązań inwestora z tytułu zakupu Certyfikatów Depozytowych, i to na niego będzie przekazywana należność oraz odsetki. Warto wspomnieć że rachunek prowadzony jest przez Biuro Maklerskie Alior Banku bez dodatkowych opłat. 

 

Najpopularniejsze