PKO Bank Polski organizuje konkurs z kartą upominkową

Bank PKO BP zorganizował konkurs „500 zł za ubezpieczenie”. Promocja skierowana jest do klientów banku. W puli konkursu, jest łącznie 55 kart upominkowych, każda o wartości 500zł. Karta może zostać wykorzystana wyłącznie na Stacji Orlen. Konkurs jest ograniczony czasowo, aby włączyć się do gry o nagrodę, trzeba spełnić kilka warunków.
 

Do kiedy trwa konkurs?

Konkurs rozpoczął się 17.02.2020 r. i potrwa do 31.03.2020 r.
 

Jakie warunki należy spełnić, aby wziąć udział w konkursie?

Należy wykupić ubezpieczenia komunikacyjne, zawierająca co najmniej OC lub AC. Zakup musi być wykonany za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO albo aplikacji mobilnej IKO. Następnym krokiem jest wypełnienie formularzu na stronie rejestracyjnej i rozwiązanie zadania konkursowego. Osoba wyrażająca chęć udziału w konkursie, musi także zweryfikować dane osobowe w serwisie iPKO oraz wyrazić zgodę, na otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną. Uczestnik może zgłosić tylko jedno zadanie konkursowe.

Przeczytaj także: Biała lista VAT w iPKO PKO BP
 

Na czym polega zadanie?

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie pisemnej odpowiedzi na pytanie:

„Dlaczego warto kupić ubezpieczenie samochodu w serwisie iPKO lub aplikacji IKO?”
Odpowiedź na pytanie konkursowe, nie może przekraczać 1000 znaków.
 

Nagroda w konkursie

Zwycięzców wybiera komisja konkursowa, ogłoszenie wyników nastąpi 05.05.2020 r. Zwycięzcy otrzymają nagrody, maksymalnie do 15.05.2020 r. Karta upominkowa jest ważna 24 miesiące od dnia aktywacji, limit na karcie może zostać wykorzystany jednorazowo lub wielokrotnie na stacjach Orlen. Jeśli kwota płatności przewyższa środki dostępne na karcie podarunkowej, należy dopłacić różnicę. Zwycięzca nie może przekazać prawa do nagrody osobie trzeciej, nagroda nie podlega zamianie na nagrody rzeczowe lub finansowe.
 

Dodatkowe bonusy dla klientów PKO

Osoby, które od 01.01.2020 r. do 31.03.2020 r. zakupią, bądź odnowią OC lub AC, zyskają 2 proc. w skali roku, na lokacie miesięcznej w aplikacji IKO. Promocja dotyczy klientów, którzy posiadają rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

Przeczytaj także: Debet na koncie PKO BP

Najpopularniejsze