Pożyczka dla rolników od Banku Pekao

Pożyczka dla rolników od Banku Pekao

 

Bank Pekao wprowadził kolejny produkt przeznaczony dla rolników. Jest to pożyczka na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności rolniczej - Pożyczka Ekspresowa Argo. Po programie rabatowym z kartami Agrar Pekao jest to kolejny produkt wprowadzony na rynek w grudniu 2015 r. 

 

Pożyczka Ekspresowa Argo to dobre rozwiązanie dla rolników, którzy potrzebują szybkiego dostępu do gotówki. Dużym plusem takiego rozwiązania jest to, że pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności rolniczej np. realizację niewielkich inwestycji związanych z rozwojem czy zakup środków i maszyn potrzebnych do produkcji. W przypadku tej pożyczki bank nie wymaga od klienta dokumentowania wydatków. 

 

Cytując Emanuele Cacciatore, Dyrektora Zarządzającego Departamentem Klienta Biznesowego Banku Pekao - "W Banku Pekao od dwóch lat rozwijamy ofertę dla rolników, tak aby była jak najlepiej dopasowana do tej grupy. Zdajemy sobie sprawę, że na działalność rolniczą ma wpływ wiele czynników, które mogą być trudne do przewidzenia. Dlatego też, aby rolnik mógł szybko zareagować w zmieniających się warunkach doposażyć gospodarstwo, naprawić maszyny czy urządzenia, kupić środki ochrony i produkcji roślin, wprowadziliśmy Pożyczkę Ekspresową Agro. Uprościliśmy procedury. A produkt skonstruowaliśmy, tak aby był szybkim źródłem dodatkowego finansowania dla gospodarstwa rolnego w wysokiej kwocie nawet do 100 tys. złotych, a jedocześnie okres spłaty był na tyle długi, aby nie obciążać zbytnio budżetu gospodarstwa rolnego"

 

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć to 100 000 złotych, jednak nie więcej niż 60% przychodów ze sprzedaży za ostatni rok. Okres spłaty na jaki możemy się zdecydować to od 12 do 60 miesięcy, a pożyczone pieniądze bezpośrednio przekazywane są na rachunek klienta. Pożyczkobiorca może zdecydować czy spłata pożyczki odbywać się będzie w ratach malejących czy równych. Bank nie wymaga ustanawiania zabezpieczeń rzeczowych. 

 

Pożyczka Ekspresowa Argo to kolejny produkt wprowadzony przez Bank Peako dla rolników. Przypomnijmy : w grudniu 2015 roku bank wprowadził program rabatowy z kartami Agrar Pekao dedykowany rolnikom oraz ich rodzinom jak również firmom z branży rolniczo-spożywczej. Dzięki takim kartom, klienci otrzymują rabaty na paliwo, środki ochrony roślin, części zamienne czy serwis maszyn rolniczych.

Sprawdź rownież:
Pożyczki do domu bez baz bik
Czy można wyczyścić BIK, jak wyczyścić zła historię kredytową
 

Najpopularniejsze