Pożyczka gotówkowa całkowicie online dla nowych klientów

Pożyczka gotówkowa całkowicie online dla nowych klientów

 

Od końca maja pożyczkę gotówkową w Banku Millennium można wziąć przez internet całkowicie online, bez konieczności wizyty w oddziale banku lub podpisywania umowy. Wystarczy wypełnić wniosek dostępny na stronie internetowej bankmillennium.pl i dołączyć skany niezbędnych dokumentów. W nowej promocji "Promocja na powitanie" dla nowych klientów prowizja banku wynosi 0%. 

 

Ricardo Campos Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej Banku Millennium - "Wdrożenie procesu udzielania Pożyczki gotówkowej online dla osób nie będących jeszcze klientami to kolejny etap w rozwoju wielokanałowego modelu udzielania pożyczek, wprowadzonego w 2014 roku. Zgodnie z tym modelem, osoby wnioskujące o pożyczkę przez internet mają w każdym momencie możliwość zapisania wniosku, wznowienia i kontynuowania procesu w wybranym przez siebie kanale obsługi - online lub w dowolnym oddziale na terenie całego kraju. W ten sposób także nowi klienci mogą wziąć pożyczkę w najbardziej wygodny dla siebie sposób."

 

"Co ważne, w odróżnieniu od popularnych obecnie krótkoterminowych pożyczek oferowanych online, nasz proces pozwala równie szybko uzyskać pożyczkę w kilkukrotnie wyższej wysokości, a jednocześnie z niską, miesięczną ratą."  – dodaje Wioletta Pawińska, Kierująca Wydziałem Kredytów Konsumpcyjnych w Banku Millennium.  

 

Teraz gdy pojawi się potrzeba szybkiej pożyczki, klient wypełnia jedynie wniosek internetowy. Proces ten składa się zaledwie z kilku prostych króków, podczas których klient kalkuluje swoją pożyczkę, przekazuje istotne informacje takie jak dane osobowe, dochody i koszty, a następnie otrzymuje wstępną decyzję kredytową. Jeśli decyzja kredytowa jest pozytywna, a kwota pożyczki nie przekracza 10 000 zł, cały proces może zostać zakończony w internecie. Pożyczkobiorca dołącza dokumenty (skany lub zdjęcia) potwierdzające jego miejsce zatrudnienia oraz dochody oraz potwierdza tożsamość przelewem weryfikującym z innego banku. Jeśli cały proces weryfikacji przebiegnie pozytywnie, pożyczka zostaje przesłana na konto klienta w Banku Millennium. W wypadku wątpliwości lub pytań można zawsze skontaktować się z bankiem za pośrednictwem telefonu lub chatu. 

 

W ramach "Promocji na powitanie" jak już wspomnieliśmy, prowizja wynosi 0% przy jednoczesnym zakupie ubezpieczenia spłaty pożyczki.

 

Promocja trwa do 30.06.2016r.

ZOBACZ TAKŻE :

Millennium - godziiny przelewów przychodzących i wychodzących
Sesje elixir kiedy dojdzie przelew?

 

Najpopularniejsze