Pożyczka gotówkowa na 5% w Alior Banku

Pożyczka gotówkowa na 5% w Alior Banku

 

Pożyczka gotówkowa z tak niskim oprocentowaniem jest oferowana przez Alior Bank po raz pierwszy. Warto zaznaczyć, że ze specjalnej oferty mogą skorzystać wszyscy klienci – Ci, którzy poszukują gotówki i Ci, którzy chcą przenieść pożyczkę z innego banku.

 

Pożyczkę gotówkową w ramach specjalnej oferty można otrzymać do nawet 150 000 zł, nieważne czy jesteś klientem nowym, czy stałym. Pożyczka gotówkowa jest oprocentowana na tylko 5%, a uzyskanie pożyczki jest wyjątkowo proste nawet dla tych, którzy nie korzystali wcześniej z usług Alior Bank. Bank nie wymaga zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach, wystarczy mu tylko wyciąg z konta z ostatnich 6 miesięcy. Pożyczkę gotówkową do kwoty 3 700 zł można otrzymać tylko na podstawie oświadczenia o dochodach. Klient nie musi spełniać dodatkowych warunków takich jak otwarcie rachunku bądź zakup ubezpieczenia. 
 

Alior Bank pożyczka 5%

 

To co charakteryzuje nową propozycję, to przede wszystkich oprocentowanie 5% ale również pozostałe cechy jak: dowolna kwota od 500 do 150 000 zł, bez zabezpieczeń oraz brak dodatkowych warunków, o czym wspomnieliśmy wcześniej. Zwrot wszystkich odsetek – w momencie spłaty pożyczki w okresie 6 miesięcy. Bank informuje, że możliwa jest wypłata środków nawet w 1 dzień.Więcej o Alior Bank:
Alior Bank infolinia
Alior Bank historia
Alior bank SWIFT i IBAN

 

Najpopularniejsze