Pożyczki gotówkowe. Dlaczego warto się nimi zainteresować?

W listopadzie ubiegłego roku podpisaliśmy umowy pożyczkowe na łączną kwotę wynoszącą 544 mln zł. To bardzo dużo. Jak pokazał raport stworzony przez BIK, decydujemy się na nie coraz częściej. Rosnący popyt sprawia, że oferty tego typu są z roku na rok lepiej dostosowane do potrzeb potencjalnych pożyczkobiorców. Aktualnie w wielu przypadkach to wygodna forma finansowania. Co znajduje się wśród zalet tego rozwiązania? Oto ułatwienia i udogodnienia, o których warto wiedzieć.

Oferty dla wygodnych i zapracowanych

Współcześnie mamy bardzo mało czasu na załatwianie różnych formalności. Nie lubimy stać w korkach czy czekać w kolejkach. Wszystko staramy się załatwić, siedząc przed ekranem swojego komputera. Czy wiesz, że taki komfort ma się także podczas załatwiania kredytu?

Aktualnie o pożyczki internetowe (w tym te pozabankowe) możesz starać się bez wychodzenia z domu. Jeżeli chcesz, dopełnisz wszystkich formalności w swoim mieszkaniu. Usiądź w fotelu i sprawdź, co dokładnie zostało zawarte w umowie.
 

Bezpieczeństwo twoich pieniędzy

Dbamy o to, aby nasze finanse były bezpieczne. W tym aspekcie nie dajemy taryfy ulgowej. Jednym z zabezpieczeń, które pozwala spać spokojnie, jest certyfikat SSL. To swego rodzaju ochrona danych wpisywanych w formularzu podczas aplikowania o pożyczkę. Warto wybierać firmy oferujące pożyczki online, które gwarantują tego typu pewność. Im więcej zabezpieczeń, tym lepiej.
 

Lepsza elastyczność i nowe możliwości

Większe wydatki, takie jak zakup samochodu czy sfinansowanie remontu często przekraczają możliwości budżetu przeciętnej polskiej rodziny. Plusem jest, że pożyczka online pozwala rozbić taki koszt na mniejsze części. Dzięki niej nie trzeba zaciskać pasa czy rezygnować z innych wydatków np. wspólnych wakacji. W tym przypadku jedno nie wyklucza drugiego.
 

Bez zbędnych dokumentów

Wiele osób rezygnuje z zaciągnięcia kredytów, ponieważ boi się formalności. Nie każdy ma czas i ochotę załatwiać u pracodawcy dokumenty potwierdzające zatrudnienie i wysokość wynagrodzenia. Dużą wygodę daje, kiedy do zaciągnięcia pożyczki online wystarcza jedynie dowód osobisty i oświadczenie o dysponowaniu stałym źródłem dochodu. 
 

Pożyczki bez kosztów dodatkowych dla początkujących

Okazją jest też możliwość zaciągnięcia pożyczki bez opłat lub prowizji. Takie propozycje mogą dostać ci, którzy jeszcze nie korzystali z usług danego podmiotu. Oferta promocyjna daje pożyczkobiorcy pewną taryfę ulgową. Musi oddać tylko tyle, ile pożyczył – bez dodatkowych kosztów i prowizji.

 

Najpopularniejsze