Pożyczki Smartney w Expander

Sieć sprzedaży Expander udostępniła swoim klientom pożyczki od firmy pożyczkowej Smartney. Konsumenci wnioskujący o finansowanie mogą otrzymać nawet 60 tysięcy złotych z terminem spłaty do 5 lat. Smartney chwali się, że aby otrzymać pożyczkę w tej firmie nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych formalności ani odwiedzać stacjonarnej placówki pożyczkodawcy. 

 

Pożyczki w Smartney - jak to działa?

Sprzedaż pożyczek w Smartney opiera się na specjalnie przygotowanej aplikacji, która jest dostarczana przez Smartney swoim pośrednikom. Jest to innowacyjne rozwiązanie z zakresu “plug-and-play”, dzięki któremu można przyjmować wnioski od klientów przez telefon. Nie jest konieczna integracja z systemem firmy pośredniczącej. Zaangażowanie zespołu IT może być ograniczone do absolutnego minimum.

Smartney to nowoczesny i w pełni innowacyjny oraz odpowiadający na potrzeby pożyczkobiorców fintech. Wszelkiego rodzaju pożyczki oferowane są w bardzo przystępny sposób. Proces wnioskowania trwa bardzo krótko, a dodatkowo przy wnioskowaniu nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych formalności. Smartney od początku swojej działalności na rynku pożyczkowym podkreśla, że istotne są dla niej nowoczesne rozwiązania cyfrowe, dzięki którym konsumenci mogą oszczędzać czas i pieniądze. 

 

Pożyczki Smartney w sieci Expander

Firma Expander jest z kolei na polskim rynku finansowym obecna od przeszło 20 lat. Zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości, ubezpieczeń i kredytów. według najnowszych danych jest to lider w zakresie dostarczania najlepszych i najwygodniejszych rozwiązań finansowych w naszym kraju. Zarówno Smartney jak i Expander nawiązały ze sobą współpracę dlatego, aby zaoferować klientom usługi na możliwie najwyższym poziomie, zwłaszcza w czasie panującej epidemii koronawirusa oraz dużych obaw wynikających z załatwiania spraw w formie tradycyjnej. 

Tomasz Głodowski, Dyrektor Sprzedaży Partnerskiej Smartney, podkreśla, że “W dzisiejszych czasach zdecydowaną większość spraw załatwia się za pośrednictwem internetu. Nowoczesne technologie sprawiają, że można nie tylko zaoszczędzić czas, ale również zadbać o swoje bezpieczeństwo, zwłaszcza w czasie epidemii, gdy nie wszyscy mają ochotę na załatwianie swoich spraw w placówkach stacjonarnych. Konsumenci doceniają, że mogą wnioskować o pożyczkę bez wychodzenia z domu”.

Najpopularniejsze