Premia 150 zł za kredyt gotówkowy i za kartę kredytową w Banku BPH

Premia 150 zł za kredyt gotówkowy i za kartę kredytową w Banku BPH

 

150 zł czeka na osoby, które wezmą w Banku BPH kredyt gotówkowy i kartę kredytową (Visa Fair). Promocja trwa do 5 lutego 2016 r.

 

Osoby, które do 5 lutego zdecydują się na kredyt gotówkowy w Banku BPH i podpiszą umowę o kartę kredytową Visa Fair mogą otrzymać nagrodę w postaci 50 zł. Promocja kryje się pod hasłem "Skapnie Ci". Dodatkowe 100 zł można otrzymać po aktywnym korzystaniu z karty - warunkiem jest dokonanie zakupów na łączną kwotę min. 700 zł w miesiącu. Promocja dostępna jest dla Klientów, którzy od 2 listopada br. nie posiadali karty kredytowej w Bank BPH.

 

Jakie zalety posiada karta kredytowa Fair Visa? Wyróżnią ją 54-dniowy okres bezodsetkowy oraz dodatkowe korzyści w czasie jej używania np. zwrot za płatności dokonane kartą w wysokości 1 % kwoty wydatków, nie więcej niż 75 zł kwartalnie, malejące oprocentowanie transakcji bezgotówkowych  oraz mniejsze prowizje i opłaty za korzystanie z karty. Kartą Fair Visa Klient może płacić zbliżeniowo, ale nie musi z tej funkcji korzystać. Klient sam ustala limit kredytowy na karcie. Klient nie musi posiadać rachunku osobistego w Banku BPH, aby złożyć wniosek o kredyt gotówkowy i kartę kredytową Visa Fair. 

 

Ranking i porównanie kredytów gotówkowych

Najpopularniejsze