Promocyjna obniżka marż na kredyty hipoteczne w PKO Bank Polski

Promocyjna obniżka marż na kredyty hipoteczne w PKO Bank Polski

 

PKO Bank Polski rozpoczyna nową kampanię kredytów hipotecznych pod hasłem "Otwórz się na własne M z niższą marżą". Promocyjna odsłona rusza 8 lutego i będzie trwać do 31 marca 2016r. Wszyscy klienci, którzy skorzystają z co najmniej trzech produktów banku otrzymają promocyjne warunki cenowe - obniżenie marży kredytu hipotecznego o 0,1 punktu procentowego do poziomu nawet 1,3 p.p. 

 

Agnieszka Krawczyk, dyrektor Departamentu Produktów Bankowości Hipotecznej - "Kredyt hipoteczny to wieloletni wydatek w budżecie domowym. A jednym z podstawowych czynników, które decydują o wysokości miesięcznej raty jest marża. Dlatego, wychodząc naprzeciw tym z naszych klientów, którzy aktywnie korzystają z produktów naszego banku, proponujemy ofertę kredytu z niższym oprocentowaniem. Pozwala to odnieść realne korzyści finansowe w postaci obniżenia przyszłych miesięcznych zobowiązań, co przekłada się na odciążenie finansów domowych"

 

Warunkiem skorzystania z promocyjnej obniżki marży dla kredytu hipotecznego Własny Kąt lub kredytu hipotecznego MDM jest posiadanie, najpóźniej na dzień zawarcia umowy o kredyt co najmniej 3 z 5 produktów oferowanych przez bank PKO. Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowego bądź RORu z deklaracją systematycznych wpływów, karty kredytowej oraz  jednego z ubezpieczeń oferowanych za pośrednictwem banku : ubezpieczenia na życie lub ubezpieczenia od ryzyka utraty pracy i hospitalizacji. 

 

Warto wspomnieć że ostateczna wysokość marży zależy m.in. od kwoty kredytu, liczby produktów jakie posiada lub z których zamierza skorzystać klient jak również wysokości wkładu własnego. Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w dniach od 8 lutego do 31 marca 2016 roku złożą w oddziale banku kompletny wniosek o udzielenie kredytu hipotecznego Własny Kąt lub MDM na kwotę poniżej 400 000 zł oraz poniżej 80% wartości nieruchumości (LTV).

Przeczytaj także:
Jakie dokumenty potrzebne do kredytu hipotecznego
W jakiej walucie wybrać kredyt hipoteczny

Najpopularniejsze