Przelewy na e-mail zrewolucjonizują metody płatności?

Przelewy na e-mail zrewolucjonizują metody płatności?

 

Nowy, innowacyjny produktu Rkantor.com, kantoru internetowego banku Raiffaisen Polbank daje nam nową możliwość - wykonanie przelewu w jednej z 5 walut, bez konieczności podawania adresu lub numeru konta odbiorcy. Wystarczy jego adres e-mail, imię i nazwisko. 

 

Jest to pierwszy polski kantor, którego klienci mogą korzystać z tej funkcjonalności. Do dnia dzisiejszego, przelewy na e-mail były możliwe w kilku polskich bankach pod warunkiem, że dana osoba otworzy tam konto. Użytkownicy Rhantor.com nie muszą zakładać dodatkowego konta w banku, a rejestracja w serwisie trwa maksymalnie 3 minuty. 

 

- Przelew na e-mail to produkt o ogromnym potencjale rozwojowym. Polacy bardzo chętnie korzystają z nowych rozwiązań technologicznych, cenią sobie też szybkość transakcji, co potwierdziły badania ICAN Research na zlecenie Płatności Online BM. Wśród odpowiedzi na pytanie o najczęstszy sposób płatności w sklepach internetowych na trzecim miejscu znalazły się przelewy bez potrzeby wpisywania danych. Przelew na e-mail w ofercie kantoru internetowego sprawia, że jest on w pełni dostosowany do potrzeb klientów, którzy oczekują jak najbardziej intuicyjnych, bezpiecznych i szybkich rozwiązań - mówi Michał Poźniak, Kierownik Dealing Roomu w Rkantor.com.

 

Porównanie kont bankowych

Najpopularniejsze