Rabat na wyprawkę szkolną od Santander Bank Polska

Każdego roku pod koniec wakacji rodzice muszą kompletować wyprawki szkolne dla swoich pociech. Zazwyczaj wiąże się to z dość sporym wydatkiem. Niektórzy siegają po pożyczkę na wyprawkę szkolną. Jest na to rada - Santander Bank Polska oferuje rabaty na produkty, które są potrzebne uczniom. Jest to możliwe dzięki platformie internetowej, która powstała dzięki współpracy banku Santander z Loyalty Tool.

 

Rabat na wyprawkę szkolną od Santander Bank Polska 

W tym roku Empik przeprowadził badania odnośnie tego, ile pieniędzy rodzice przeznaczą na wyprawkę szkolną dla swojej pociechy. Wynika z nich, iż najwięcej osób wyda na wyposażenie niezbędne na powrót do szkoły jednego dziecka od 301 do 500 złotych (34 procent badanych). Nieco mniej, bo 22 procent ankietowanych Polaków ma zamiar wydać nie więcej niż 300 zł na wyprawkę szkolną na dziecko. Natomiast 8 procent chce przeznaczyć ponad 1000 złotych na produkty niezbędne dla dziecka do szkoły. Ponadto, 54 procent badanych wyprawkę szkolną będzie kompletować zarówno przez Internet, jak i w sklepach stacjonarnych.

Nowy rok szkolny czy akademicki to konieczność zakupu nie tylko książek, ale także zeszytów, piór, długopisów, ołówków, zakreślaczy, przyrządów matematycznych czy bloków rysunkowych. Oprócz tego powrót do nauki często wymaga wymiany garderoby na nową, zakupu nowego plecaka czy torby, a także stroju na wychowanie fizyczne.

Przeczytaj także


Platforma internetowa bankujzrabatami.pl umożliwia Klientom Santander Bank Polska zakup niezbędnych produktów do szkolnej wyprawki w korzystnych cenach. Promocje na stronie obejmują między innymi plecaki, podręczniki i szkolne przybory. Ponadto, rabaty dotyczą także produktów sportowych - butów, toreb oraz worków. 

Na stronie z promocjami znajdują się także aktualnie obowiązujące oferty sklepów oraz usługodawców z różnych sektorów. Warto regularnie odwiedzać stronę, aby nie przegapić interesujących ofert. Ponadto, Loyalty Tool przygotował wyjątkową ofertę promocji dla klientów Santander Bank Polska.

 

 

Najpopularniejsze