Rabaty na paliwo Circle K dla klientów Alior Banku

Rabaty na paliwo Circle K dla klientów Alior Banku

Alior Bank i sieć stacji paliw Circle K przygotowali wspólną promocję dla klientów biznesowych i indywidualnych Alior Banku. Osoby posiadające kartę debetową bądź kredytową tego banku, po zarejestrowaniu się w programie lojalnościowym Circle K EXTRA Club, będą mogły korzystać ze zniżek na paliwo na wybranych stacjach paliw Circle K. Zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli obu firm, akcja ma być realizowana od 1 października do 30 listopada 2020 roku. 

 

Rabaty na paliwo Circle K dla klientów Alior Banku - zasady promocji 

Przez najbliższe dwa miesiące klienci indywidualni oraz biznesowi Alior Banku będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów na paliwo w aż 283 punktach Circle K rozlokowanych w całej Polsce. Warunkiem skorzystania z promocji jest zarejestrowanie się w programie lojalnościowym Circle K EXTRA Club a także dodanie do niego wybranej karty debetowej bądź kredytowej Alior Banku. W zależności od wybranego rodzaju paliwa, zniżka będzie wynosiła 10 groszy lub 15 groszy za litr. Do realizacji rabatu dochodzi w sposób automatyczny podczas dokonywania płatności na stacji. Klienci mogą liczyć na uzyskanie zniżek na paliwo podczas każdego tankowania. 

 

Warunki promocji i terminy

Rabaty na paliwo na stacjach Circle K dla klientów Alior Banku będą uzależnione od wybranego paliwa: 

  • Rabat 10 groszy za litr paliwa - dotyczyć będzie paliw SupraGas, miles® 95 oraz miles® diesel.
  • Rabat 15 groszy za litr paliwa - dotyczyć będzie paliw milesPLUS® diesel, milesPLUS® 95 oraz milesPLUS® 98.

Akcja promocyjna będzie trwała w następującym terminie: 1.10.2020 - 30.11.2020.

 

Promocja dotyczy następujących kart Alior Banku:

  • w przypadku klientów indywidualnych - wszystkie karty debetowe i kredytowe (również karta Kantoru Walutowego),
  • w przypadku klientów biznesowych - wszystkie karty debetowe oraz karty charge (m.in.  Mastercard Cebit Commercial paliwowa, Mastercard Debit Commercial wielowalutowa. Mastercard Business Debetowa, Mastercard Business Travel, Mastercard Business, Mastercard Corporate). 

 

Sprawdź również:

Najpopularniejsze