Rachunek Oszczędnościowy w Alior Banku

Rachunek Oszczędnościowy w Alior Banku

Przedstawiamy rachunek oszczędnościowy Alior Banku - kilka przydatnych informacji takich jak oprocentowanie, prowizje i opłaty, dodatkowe możliwości i wiele więcej.


Konto Oszczędnościowe w Alior Banku charakteryzuje się oprocentowaniem takim jak na lokacie - bo aż 2% dla nowych klientów. Dodatkowo dostajemy nieograniczoną możliwośc wpłaty i wypłaty środków w dowolnej wysokości, nie tracąc odsetek przy ich wypłacie. Koszt utrzymania rachunku wynosi 0 zł, jak równiez pierwsza wypłata w miesiącu jest również bezpłatna.

Otwarcie rachunku oszczędnościowego w Alior Banku jest niebywale proste - dla nowych klientów wystarczy, abyśmy za prośrednictwem serwisu internetowego znaleźli interesujący nas oddział w swojej okolicy i spotkali się z bankierem. Tam wystarczy podpisać umowę na prowadzenie rachunku, i cieszyć się z regularnego oszczędzania.

Dla stałych klientów Alior Banku, rachunek oszczędnościowy można otworzyć za pośrednictwem systemu bankowości internetowej. Do każdego rachunku można zamówić kartę MasterCard Debit, przez co mamy możliwośc realizacji transakcji gotówkowych i bezgotówkowych, indywidualnie ustawione limity. Kartę do rachunku można otrzymać natychmiastowo w oddziale.

 

Tabela Opłat i Prowizji:

Rodzaj czynności: Opłata
Prowadzenia rachunku 0 zł
Wydanie karty MasterCard Debit 10 zł
Miesięczna opłata za kartę 3 zł/mies.
Przelewy:  
pierwszy przelew w miesiącu w systemie Elixir 0 zł
każdy kolejny przelew krajowy w placówce Alior Bank 10 zł
każdy kolejny przelew krajowy w bankowości internetowej 10 zł
Wypłaty w kraju:  
pierwsza wypłata w placówce Alior Bank lub bankomacie Alior Banku, Euronetu lub PlanteCash 0 zł
kolejna wypłata w placówce 10 zł
kolejna wypłata z bankomatu w kraju 10 zł

 

Oprocentowanie rachunku 2% dotyczy nowych klientów Alior Banku, i obowiązuje przez pierwsze 3 miesiące od otwarcia rachunku.Konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2% należy otworzyć w placówce Alior Banku lub za pośrednictwem bankowości internetowej najpóźniej 30 dni po dniu otwarcia kartoteki klienta. Oprocentowanie konta po okresie promocyjnym jest zmienne, dlatego wiąże się z ryzykiem spadku lub wzrostu otrzymanego zysku. Szczegółowe informacje na temat rachunku można znaleźć na stronie www.aliorbank.pl

Sprawdź sesje: Alior Bank sesje przychodzące i wychodzące
Sprawdź konto: Alior bank Konto Jakże Osobiste

Najpopularniejsze