Ranking Ofert Polis Ubezpieczeniowych Listopad 2018

Ranking Ofert Polis Ubezpieczeniowych Listopad 2018

                                                                 Ranking Ofert Polis Ubezpieczeniowych Listopad 2018

 

Gdzie powinno się zacząć szukać polisy ubezpieczeniowej na życie i jakie wybrać? To pytanie jest podstawą do zrozumienia najlepszej możliwej oferty dla Ciebie w temacie Ubezpieczeń na życie i zdrowie. Typowo, firmy ubezpieczeniowe oferują bardzo podobne warunki w kategoriach ubezpieczeń na życie, jednak głównie różnią się wysokością składek oraz okresem płatności. Dlatego przygotowaliśmy dla was ranking najlepszym polis ubezpieczeniowych na życie w roku 2018. 

 

 

                                                                                                   1 miejsce 
Numerem jeden według naszej analizy jest ubezpieczenie ”Opiekun VIP”, od firmy Aviva w kategorii życie i zdrowie. Polisa pozwala na zabezpieczenie siebie oraz współmałżonka na wysokie sumy w razie choroby, wypadku oraz niezdolności do pracy oraz śmierci. Dodatkowo Aviva oferuje możliwość ubezpieczenia zdrowotnego zawierającego pakiet usług medycznych w sieci LuxMed. Sprawdź ofertę
 

                                                                                                   2 miejsce
Aegon Życie zajmuje drugie miejsce. Firma oferuje opłacanie składek w rozliczeniu rocznym, półrocznym, kwartalnym oraz miesięcznym. Pozwalając na dogodny sposób opłacenia dodatkowego zabezpieczenia bez większego obciążenia budżetu domowego. 

 

                                                                                                   3 miejsce
Na trzecim miejscy plasuje się oferta firmy MetLife na Życie, która jest terminową indywidualna polisa, z myślą o najbliższych. Dodatkowo, dzięki szerokiemu wachlarzu rozszerzeń, z polisy może skorzystać nawet dziecko, małżonek oraz wspólnik w prowadzeniu działalności gospodarczej. Ciekawa możliwością jest także dodatkowe ubezpieczenie kredytu hipotecznego. 

 

                                                                                                   4 miejsce
Jeżeli szukasz polisy ubezpieczeniowej dla osoby niepełnoletniej, Generali w swojej ofercie ma możliwość ubezpieczenia każdej osoby od 15 roku życia. Oferta nie zawiera wielu dodatkowych możliwości dlatego w naszym rankingu pozostaje na czwartym miejscu

 

                                                                                                   5 miejsce
Oferta ubezpieczenia na życie od PZU w naszym ratingu zajmuje przedostatnie miejsce jako, że w ofercie polisa obejmuje tylko wypłacenie zgromadzonych środku w razie śmierci osoby ubezpieczonej. Polisę może zawrzeć każda osoba w wieku od 15 do 80 roku życia. 

 

                                                                                                   6 miejsce
Na ostatnim miejsce umieściliśmy ofertę polisy ubezpieczeniowej Komfort Życia firmy Prudential. Dzięki tej ofercie ubezpieczeniowej możesz mieć pewność, że gdy Ciebie zabraknie Twoi bliscy zostaną zabezpieczani w przypadku wszystkich zobowiązań finansowych zaciągniętych w bankach.

Najpopularniejsze