Ranking szybkich pożyczek na Święta

Ranking szybkich pożyczek na Święta

 

Święta to czas spotkań z najbliższymi przy wigilijnym stole, czas wręczania prezentów. Jednak z tym okresem wiążą się także wzmożone wydatki, a nie każdy z nas ma możliwość skorzystania z dodatkowej gotówki. Skąd zatem wziąć środki aby zapewnić rodzinie niezapomiane święta ? Wielu z nas w takim wypadku decyduje się na wzięcie szybkiej pożyczki. Dzięki niej, nie będziemy martwili się o finanse podczas świąt, prezenty dla naszych bliskich czy potrawy którymi zastawimy nasz bożonarodzeniowy stół. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy Ranking szybkich pożyczek na Święta - aby nieco ułatwić decyzję o zaciągnięciu takiego rodzaju pożyczki. Wszystkim z nas zależy na czasie, dlatego szybkie pożyczki są najlepszym wyborem podczas gry własnie czasu mamy nie wiele. Pamiętajmy również, że zaraz po świętach czeka sylwester, a jak wiemy - jest on również raz do roku. :) 

 

Założenia jakie obraliśmy, to 2000 zł na okres 30 dni. Sprawdźmy, które firmy oferujące szybkie pożyczki wypadły najlepiej. 

 

 

RANKING SZYBKICH POŻYCZEK NA ŚWIĘTA

NR

Nazwa

Czas wypłaty pożyczki

 

1

Wonga.com

5 minut

SPRAWDŹ

2

Pożyczkomat.pl

10 minut

SPRAWDŹ

3

SOHO Credit

15 minut

SPRAWDŹ

4

VISA SMS

15 minut

SPRAWDŹ

5

Filarum.pl

15 minut

SPRAWDŹ

 

 

Jak widzimy, wszystkie firmy oferujące szybkie pożyczki prześcigają się w osiągnięciu jak najkrótszego czasu na wypłatę pożyczki. Czas jest bowiem jedyną rzeczą której nie uda nam się zaoszczędzić. Mamy głęboką nadzieję że ułatwiliśmy Państwu chociaż w małym stopniu zaciągnięcie przedświątecznej pożyczki. Życzymy zdrowych, pogodnych świąt i hucznego sylwestra. :) 

 

Najpopularniejsze