Santander jako partner AccelUP - program akceleracyjny

Santander Consumer Bank dołączył do partnerów strategicznych akceleratora Accelpoint. Partnerami w programie AccelUp są m.in AXA Partners i Orange Polska.

 

accelup


Czym jest AccelUp?

Accelup to program akceleracyjny, łączy początkujących i innowacyjnych przedsiebiorców ze starszymi i doświadczonymi biznesmenami.
Łączy on w sobie branże: Fintech, Insurtech, Telco.  To nic innego, jak wyciągniecie ręki do startupów i możliwośc dofinansowania ich. Maksymalnie w programie można otrzymać do 100% kosztów projektu. Co oznacza, że nie potrzebny jest wkład własny. Maksymalna kwota o jaką można walczyć to 250 00 zł.

 

Jaki termin zgłoszenia firmy do AccelUp?

Terminy zgłoszeń w ramach tego otwartego konkursu są prowadzone w rundach. Wniosek, można w ten sposób wypełnić w dowolnym terminie.
Zgłoszenia do programu rozpoczeły się 01.12.2018, a zakończenie zapisu przewidziane jest na 01.11.2020 r


Accelup i Santander

Santander do rozpoczęcia pracy ze startupami podchodzi z biznesowego punktu widzenia. Bank, chcę odpowiadać na potrzeby zgłaszane przez pracowników czy też klientów banku. Santander Bank Polska liczy, że wspólnie uda im się wypracować rozwiązania, dzięki którym zmieni się rynek "consumer finance" i stanie się lepszym dla klienta.
 

Więcej informacji na stronie banku Santander Consumer Bank 

Najpopularniejsze