Konto firmowe Santander Godne Polecenia

Każdy przedsiębiorca planując wieloletni rozwój swojej firmy potrzebuje współpracy przyjaznego banku. Musi zakładać, że jego przedsiębiorstwo będzie miało lepsze i gorsze okresy, że po latach tłustych przyjdą te nieco chudsze. Harmonijny rozwój firmy to bezpieczny rozwój, przemyślane decyzje, ograniczone ryzyko i przyjazne kredyty udzielane przez bank. Współpraca z bankiem należy do jednych z najważniejszych aspektów funkcjonowania każdej firmy, a szczególnie tych z sektora małych i średnich. 
 

Firmowe konto Santander

Firmowe konto Santander przygotowane jest dla każdej firmy, bez względu na rodzaj działalności i formę prawną. Oznacza to, że mogą je założyć przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, ale też spółki, stowarzyszenia, fundacje... etc. Jednak z natury rzeczy i systemu wsparcia bankowego konto to powstało z myślą o firmach z ograniczonym potencjałem transakcyjnym. 

Santander zachęca swoich klientów bezpłatnym zakładaniem konta firmowego, jednocześnie oferując przyjazne warunki utrzymania tego konta. Opłata za prowadzenie konta uzależniona jest od historii obrotu na koncie. Jeżeli w okresie miesiąca klient dokona przynajmniej jednego przelewu, na kwotę min. 200 zł na rzecz ZUS lub Urzędu Skarbowego nie ponosi kosztów stałej opłaty, w innym przypadku, czyli wtedy, gdy na koncie nie zanotuje się takiego przepływu środków, przedsiębiorca jest zobowiązany do miesięcznej opłaty w wysokości 25 zł. 

konto godne polecenia firmowe santander


Santander i promocja dla przedsiębiorców 

Specjalna oferta banku kierowana do nowych klientów będących przedsiębiorcami zawiera dwa znaczące dla nich bonusy: 4% zwrotu od każdej transakcji bezgotówkowej dokonanej za pomocą karty, jednak do kwoty 150 zł miesięcznie. Bonus ten ważny jest przez okres 6 miesięcy, co przynosi klientowi banku nawet 900 zł zwrotu. 

Zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku firmowego, czyli opłat za przelewy i korzystanie z karty obowiązuje przez okres 24 miesięcy od momentu założenia konta. Bonusy są dostępne dla tych klientów banku, którzy otworzyli swoje pierwsze konto firmowe po dniu 31 marca 2019, a oferta jest ważna do dnia 31 marca 2020. Dodatkowym warunkiem uzyskania tak preferencyjnych warunków jest wyrażenie zgód marketingowych przez przedsiębiorcę. 

Przeczytaj także: Karta kredytowa Santander Consumer Bank
 

W podróży

Klienci biznesowi Santander, którzy nie posiadali karty Mastercard Business przez okres 6 miesięcy przed skorzystaniem z promocji, mogą uczestniczyć w ofercie W podróży 2-4-6. Promocja przewiduje zwrot środków na kartę przy dokonaniu określonych zakupów: 

- 2% wartości transakcji bezgotówkowej otrzymuje się za zakupy na stacjach paliwowych Circle K 

- 4% wartości transakcji bezgotówkowej otrzymuje się za skorzystanie z hoteli i moteli w Polsce

- 6% wartości transakcji bezgotówkowej otrzymuje się za przejazdy autostradami na obszarze naszego kraju 


Sprawdź: Santander księgowanie przelewów

Najpopularniejsze