Wieloryby kontynuują akumulację Bitcoina, czy to oznacza zbliżający się wzrost cen?

Wieloryby kontynuują akumulację Bitcoina, czy to oznacza zbliżający się wzrost cen?

Bitcoin został niedawno złapany w środku burzy, a jego cena była znacząca. Obecna cena rynkowa Bitcoin wynosi $ 29 070, pozornie dryfując bez natychmiastowego poziomu wsparcia, ponieważ 50 wykładnicza średnia ruchoma ( EMA ) została naruszona, a 200 EMA leży znacznie poniżej.


Akumulacja kryptowalut u największych graczy

Ciągła akumulacja oznacza pozytywną dynamikę na rynku, co sugeruje, że ci główni inwestorzy przewidują zbliżający się wzrost cen.
Ponadto przewiduje się, że kolejne zmniejszenie o połowę Bitcoin nastąpi w 2024 r., A na podstawie trendów historycznych możemy spodziewać się nowego cyklu rynkowego. Zdarzenie o połowę, które zmniejsza nagrodę za wydobycie bloków Bitcoin o 50%, wcześniej wywołało znaczące wiece cenowe. Zachowanie akumulacyjne wielorybów bitcoinów może być strategicznym krokiem w celu przygotowania się do następnego biegu po połówkowym.

Sprawdź również: Jak zacząć inwestować w kryptowaluty

Akumulacja wielorybów podkreśla fakt, że nawet pomimo niepewności rynkowej główni inwestorzy opierają się na długoterminowym potencjale Bitcoin. Inwestorzy indywidualni powinni jednak postępować ostrożnie, rozumiejąc, że rynek kryptowalut charakteryzuje się dużą zmiennością i że inwestowanie powinno zawsze odbywać się w oparciu o kompleksowe badania i tolerancję na ryzyko.

Najpopularniejsze