Załóż firmę z Pekao bez wychodzenia z domu

Załóż firmę z Pekao bez wychodzenia z domu

Bank Pekao S.A. wprowadził możliwość zarejestrowania jednoosobowej działalności gospodarczej poprzez system bankowości elektronicznej - bez wychodzenia z domu. Wcześniej taką funkcjonalność zaoferowały PKO, ING, Santander oraz mBank. Zostań biznesmenem z bankiem Pekao bez wychodzenia z domu już teraz. 

 

Jak złożyć wniosek o otwarcie firmy poprzez bankowość Pekao?

Cała procedura złożenia wniosku o otwarcie firmy jest naprawdę bardzo prosta. Wystarczy, że zalogujemy się na swoje konto w systemie bankowości elektronicznej Pekao 24. Warunkiem koniecznym jest posiadanie profilu zaufanego. Przedstawiciele Pekao podkreślają, że cały proces uruchamiania firmy przez system transakcyjny banku zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Większość pół wypełnia się w sposób automatyczny na podstawie danych podanych w przeszłości przez klienta Pekao. Po wypełnieniu wszystkich formalności świeżo upieczony przedsiębiorca otrzyma SMS oraz wiadomość e-mail, w której znajdzie się potwierdzenie uzyskania wpisu do CEIDG. Czas oczekiwania na wpis w CEIDG wynosi maksymalnie dwie godziny od momentu wysłania wniosku. 

Każdy, kto zdecyduje się na otwarcie firmy poprzez bankowość Pekao 24, otrzyma także całkiem nowy rachunek bankowy. Gdy CEIDG potwierdzi rejestrację działalności, przedsiębiorcy przydzielony zostanie numer NIP oraz numer REGON. CEIDG zgłasza także nowego przedsiębiorcę do ZUS. Oprócz tego, przedsiębiorca od tego momentu zyskuje dostęp do specjalnej oferty Pekao przewidzianej dla właścicieli firm. Mowa tutaj na przykład o karcie debetowej, Koncie Przekorzystnym Biznes oraz lokatach. 

 

Otwórz firmę z Pekao w promocji

Wszystkie osoby, które zdecydują się na otwarcie działalności gospodarczej w systemie transakcyjnym Pekao 24 do końca marca, mają możliwość skorzystania z oferty specjalnej. Każdy, kto złoży wniosek o uruchomienie firmy, może otrzymać gratis nawet 1100 złotych. Dodatkowym bonusem jest także brak opłat za prowadzenie rachunku firmowego oraz użytkowanie dołączonej do niego karty debetowej Mastercard. Zwolnienie z opłat obowiązuje przez 12 miesięcy. 

 

Przeczytaj także:

Najpopularniejsze