E-operat - zdalna wycena nieruchomości w Banku Millennium

E-operat - zdalna wycena nieruchomości w Banku Millennium

Klienci Banku Millennium mogą korzystać z kolejnych innowacyjnych funkcjonalności. Teraz możliwe jest zdalne zamówienie wyceny nieruchomości za pośrednictwem opcji o nazwie e-operat. Zlecenie przekazywane jest poprzez system bankowości elektronicznej bezpośrednio do firmy odpowiadającej za zrealizowanie wyceny. Cała procedura wnioskowania o przeprowadzenie wyceny nieruchomości jest wyjątkowo krótka. Klient może otrzymać stosowny dokument nawet 3-4 dni po oględzinach nieruchomości. 

Spis treści:

  1. E-operat - zdalna wycena nieruchomości w Banku Millennium
  2. Niska cena i krótki czas oczekiwania

 

E-operat - zdalna wycena nieruchomości w Banku Millennium

Coś, co kiedyś wydawało się być nierealne, dzisiaj jest rzeczywistością. Bank Millennium w połowie grudnia poinformował, że jej klienci mogą korzystać z funkcji e-operat. Jest to usługa dostępna dla osób, które ubiegają się o uzyskanie kredytu hipotecznego i chciałyby otrzymać wycenę nieruchomości. Wniosek o uzyskanie wyceny składa się poprzez system bankowości elektronicznej. Trafia on do jednej z dwóch firm, zaś oględziny mogą być przeprowadzane w formie fizycznej lub za pośrednictwem internetu. 

 

Niska cena i krótki czas oczekiwania

Przedstawiciele Banku Millennium dodają również, że ogromnym atutem funkcji e-operat jest nie tylko krótki czas oczekiwania na wydanie niezbędnych dokumentów, ale również wyjątkowo niska cena. Wszystko to dzięki temu, że bank samodzielnie prowadzi negocjacje cen z rzeczoznawcami. Ponadto, Bank Millennium nie pobiera jakichkolwiek dodatkowych opłat z tytułu przekazania zleceń klienta do firmy zewnętrznej.

E-operat można zamówić w trakcie składania wniosku o kredyt hipoteczny bądź na jakimkolwiek późniejszym etapie całej procedury. Wniosek wraz ze wszystkimi wymaganymi dokumentami trafia do danej firmy w ciągu maksymalnie kilku minut. Gotową wycenę klient uzyskuje po upływie 3-4 dni od przeprowadzenia oględzin. 

 

Sprawdź również: 

 

Źródło: 

  1. https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe?p_p_id=newsportlet_WAR_newsportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_newsportlet_WAR_newsportlet_articleName=status-wniosku-hipotecznego-dost%25C4%2599pny-online-r%25C3%25B3wnie%25C5%25BC-dla-os%25C3%25B3b-nieb%25C4%2599d%25C4%2585cych-klientami-banku-millennium-28.12.2020&news_articleId=29420224

Najpopularniejsze