Alior Bank zmiany w bankowości internetowej

Od 14 grudnia Alior Bank wprowadza zmiany w wyglądzie systemu transakcyjnego online i mobilnego. W trosce o wygodę i potrzeby klientów, po przeanalizowaniu ich sugestii, bank postanowił udoskonalić system i wprowadzić bardziej przyjazny i przejrzysty interfejs, cechujący się prostotą i intuicyjnością obsługi. Są to już kolejne zmiany w wyglądzie serwisów, z którymi powinni się zapoznać wszyscy obecni i przyszli klienci Alior Banku. 
 

Na czym polegają zmiany w bankowości internetowej Alior Banku?

Największe zmiany klient będzie mógł zobaczyć tuż po samym zalogowaniu. Nowy wygląd to pulpit ekranu podzielony na dwie części. Po lewej stronie widoczna będzie kategoria zwana "Mój portfel", umożliwiająca szybki dostęp do swoich rachunków, zlecenie przelewu oraz przejście do zarządzania korzyściami konta. Po prawej stronie ekranu umiejscowiona będzie "Historia" zawierająca listę ostatnich transakcji. Dzięki zmniejszeniu kafelków klient zobaczy na ekranie większą ilość informacji. 

Drobne modyfikacje będą również w szablonach płatności. Miejsce mało czytelnych kafelków zastąpi lista szablonów, która pokaże pełną nazwę szablonu, bez względu na to, jaka jest długa. Przy szablonach będzie dostęp do wysłania przelewu i edycji danych. Będzie też możliwe usunięcie szablonu. 

Alior Bank sesje przychodzące i wychodzące
 

Co nowego czeka klientów w aplikacjach mobilnych?

Rewolucyjnych zmian w aplikacjach mobilnych nie będzie. Zmieni się natomiast wygląd ekranu do płatności Blikiem. Nowy ekran będzie bardziej czytelny dzięki wyraźniejszym przyciskom i jasnym kolorom. Dostępne w aplikacji funkcje pozostaną bez zmian. 

Powyższe zmiany wchodzą w życie 14 grudnia i jak zapewniają pracownicy banku, zostały stworzone w celu zapewnienia większego komfortu w użytkowaniu serwisu internetowego i mobilnego. Przebudowa systemu podyktowana była licznymi sugestiami klientów przekazywanymi bankowi poprzez social media. Pozostaje mieć nadzieję, że rzeczywiście powyższe zmiany przyczynią się do szybkiego i łatwego korzystania z obu serwisów, co zaowocuje zadowoleniem klientów.
 

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Najpopularniejsze