Kredyt dla firm bez zaświadczeń

Kredyt dla firm bez zaświadczeń

Gdy podejmujemy decyzję o wzięciu kredytu dla firm bez zaświadczeń, zależy nam przede wszystkim na tym, aby wszystkie procedury i formalności zajmowały jak najmniej czasu. Wnioskując o kredyt firmowy w banku trzeba oczywiście liczyć się z tym, że cała procedura może potrwać do kilku dni. Jeśli zależy nam na  czasie tym, warto zainteresować się kredytami gotówkowymi dla firm bez zaświadczeń. Poniżej prześwietlamy aktualne oferty i propozycje oferty finansowania dla firm.

Spis treści:

 1. Kredyty dla firm bez zaświadczeń - oferty
 2. Na czym polega kredyt dla firm bez zaświadczeń?
 3. Co zrobić, żeby otrzymać kredyt gotówkowy dla firm bez zaświadczeń
 4. Kredyt dla firm bez zaświadczeń - kiedy jest potrzebny?
 5. Jakie wymagania należy spełnić, by otrzymać pożyczkę dla firm bez zaświadczeń?
 6. Kredyt dla firm bez zaświadczeń bez BIK - czy to jest możliwe?
 7. O czym warto pamiętać wnioskując o kredyt dla firm bez zaświadczeń?

 

Kredyty dla firm bez zaświadczeń - oferty

 konto firmowe z debetem na start w santander bank polska
Nazwa kredytu firmowego       Kredyt w rachunku bieżącym
Firmy działające poniżej 12 mies. TAK
Kredyt w rachunku firmowym 50 000 zł
Maks. kwota kredytu 1 000 000 zł
Opłata za konto firmowe 0 zł
Opłata za kartę 0 zł 
Opłata za bankomaty 0 zł
Dodatkowe informacje bez zaświadczeń i weryfikacji US, ZUS
sprawdź konto firmowe z debetem w santander

 

kredyt dla firm bez zaświadczeń - nest bank
Nazwa kredytu firmowego BIZnest Kredyt dla firm
Kwota kredytu możliwa do uzyskania 500 000 zł
Okres spłaty kredytu 1 - 96 miesięcy
Czas oczekiwania na wypłatę kredytu 24 godziny
Decyzja kredytowa 10 minut 
sprawdź nestbank kredyt firmowy bez zaświadczeń

 

pożyczka dla firm bez zaświadczeń -wealthon
Nazwa instytucji  Wealthon
Kwota kredytu  10 000 - 100 000 zł
Okres spłaty kredytu 1 do 36 miesięcy
Czas oczekiwania na wypłatę kredytu 15 minut
Decyzja kredytowa 15 minut
sprawdź pożyczke dla firm bez zaświadczeń - wealthon

 

sprawdź kredyt firmowy - aasa dla biznesu
Nazwa instytucji  Aasa dla biznesu
Kwota kredytu  1000 - 20 000 zł
Okres spłaty kredytu 1 do 36 miesięcy
Czas oczekiwania na wypłatę kredytu 15 minut
Decyzja kredytowa 15 minut
sprawdź kredyt firmowy bez zaświadczeń - aasa dla biznesu
 również na spłate ZUS, US lub na dowolny cel

 

Na czym polega kredyt dla firm bez zaświadczeń?

Jeśli zdecydujemy się na złożenie wniosku o uzyskanie kredytu gotówkowego dla firm w instytucji bankowej, musimy oczywiście liczyć się z tym, że będziemy zobowiązani do przedłożenia wielu dokumentów oraz spełnienia sporej liczby formalności. Mowa tutaj na przykład o uzyskaniu zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Ponadto, trzeba także przedłożyć dokument potwierdzający wysokość uzyskiwanych przez nas dochodów - może nim być np. podpisana przez księgową Księga Przychodów i Rozchodów.

Wiele banków prosi także swoich klientów o to, aby dostarczyli potwierdzenia przelewów z zaliczką na podatek dochodowy do Urzędu Skarbowego bądź wyciągi z rachunku firmowego. Formalności do spełnienia jest naprawdę dużo. Warto pamiętać o tym, że w sytuacji, gdy nasze problemy finansowe trwają już od dłuższego czasu, a nasze dane trafiły do jednego z ogólnopolskich rejestrów dłużników, takich jak BIK czy KRD, wówczas nie mamy żadnych szans na uzyskanie kredytu dla firm w banku. Wtedy jedynym wyjściem jest kredyt dla firm bez zaświadczeń. 

O wiele chętniej i częściej finansowanie przedsiębiorcom w potrzebie oferują wyspecjalizowane firmy pożyczkowe. Nie wymagają one dużej liczby dokumentów, a na kwestie przychodów przedsiębiorców patrzą zdecydowane bardziej pobłażliwie. W zdecydowanej większości przypadków jedyne dokumenty, jakie musi przedłożyć przedsiębiorca wnioskujący o kredyt gotówkowy dla firm bez zaświadczeń, to dowód osobisty oraz kopia wpisu do rejestru CEIDG. 

Jeżeli nasza firma jest obecnie w finansowych tarapatach, kredyt gotówkowy dla firm bez zaświadczeń będzie strzałem w dziesiątkę. Aby go otrzymać, nie trzeba spełniać wielu rygorystycznych formalności. Zazwyczaj cała procedura ubiegania się o taki kredyt bez zaświadczeń jest w 100% zdalna, a na wydanie decyzji kredytowej trzeba czekać zaledwie kilkanaście minut. Wnioskując o kredyt dla firm bez zaświadczeń nie trzeba również obawiać się wyjątkowo restrykcyjnych procedur, z którymi spotkalibyśmy się w banku. 

 

Co zrobić, żeby otrzymać kredyt gotówkowy dla firm bez zaświadczeń

Przede wszystkim, zanim złożymy wniosek w konkretnej firmie pożyczkowej, najpierw powinniśmy sprawdzić, w jakich godzinach są weryfikowane wnioski składane przez klientów. Znalezienie takich informacji nie powinno być problemem, ponieważ każda firma pożyczkowa przedstawia wszystkie podstawowe kwestie na swój temat na własnej stronie internetowej. 

Kolejna rzecz, którą warto wziąć pod uwagę, to sposób weryfikacji wnioskodawców oferowany przez daną instytucję. Weryfikacja danych osobowych to nieodłączny element wnioskowania o jakikolwiek produkt finansowy w internecie - zarówno w tradycyjnym banku jak i w instytucji pozabankowej. Jeśli zależy nam na tym, aby weryfikacja naszych danych przebiegła jak najszybciej, powinniśmy skorzystać ze specjalnych błyskawicznych aplikacji takich jak Instantor, dzięki którym potwierdzenie naszej tożsamości zajmuje naprawdę niewiele czasu. Kolejny sposób szybkiej weryfikacji danych to przelewy ekspresowe - dzięki temu pomijamy sesje Elixir. Taki przelew ekspresowy można wykorzystać z wykorzystaniem systemu Express Elixir bądź Blue Media. Jeśli wyślemy przelew weryfikacyjny za pomocą Blue Media, wówczas nasze dane osobowe zostaną potwierdzone w ekspresowym tempie. 

Ostatnia rzecz to sposób wypłaty środków. W przypadku, gdy zależy nam na każdej minucie, powinniśmy zdecydować się na wypłatę pieniędzy za pomocą przelewu błyskawicznego. Będzie się to oczywiście wiązało z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty, jednak pieniądze trafią na nasze konto nawet po kilku minutach od zaakceptowania wniosku przez daną instytucję pożyczkową. 

 

Kredyt dla firm bez zaświadczeń - kiedy jest potrzebny?

W problemy finansowe mogą wpaść zarówno początkujący przedsiębiorcy jak i ci, którzy działają w swojej branży już od dłuższego czasu. Zwłaszcza teraz, w czasach pandemii koronawirusa ryzyko utraty płynności finansowej jest naprawdę spore. Na problemy w biznesie może wpłynąć także pojawienie się konkurencji blisko naszej firmy, brak wykwalifikowanej kadry pracowniczej lub mniejszy popyt na oferowane przez naszą firmę usługi. Ponadto, gdy oprócz tego zalegamy również z opłacaniem należnych składek wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego, nasza sytuacja wygląda wówczas jeszcze gorzej. Czy oznacza to, że koniec firmy jest bliski? Niekoniecznie. 

Obecnie na rynku finansowym istnieje mnóstwo rozwiązań, dzięki którym możliwe jest uratowanie prowadzonego przez nas biznesu. Nawet wtedy, gdy wpadliśmy już w naprawdę duże kłopoty. Jak to możliwe? Wszystko to dzięki pokaźnej ofercie wyspecjalizowanych firm pożyczkowych oraz banków. Kredyty dla firm bez zaświadczeń to tylko jedna z wielu propozycji. Przedsiębiorcy w potrzebie mogą również sięgnąć m.in. po zwykłe, klasyczne kredyty firmowe oferowane przez banki.

Nie każdy przedsiębiorca ma jednak szansę lub możliwość wnioskowania o kredyt w banku, dlatego wtedy można zwrócić się po pomoc do wyspecjalizowanych instytucji pozabankowych, które wobec wnioskodawców określają znacznie mniej rygorystyczne wymagania. Kredyt dla firm bez zaświadczeń polecamy wszystkim przedsiębiorcom, którzy z różnych względów popadli w przejściowe problemy finansowe. Należy jednak pamiętać o tym, aby każdą decyzję o zaciągnięciu takiego zobowiązania bardzo dokładnie przemyśleć. O rozsądku i odpowiedzialności - zwłaszcza w sprawach biznesowych - nie wolno zapominać. 

Z kolei dla początkujących przedsiębiorców przeznaczone są kredyty dla firm działających poniżej roku. Nieocenionym produktem finansowym dla każdego przedsiębiorcy jest w dzisiejszych czasach także konto dla firm z debetem. Dzięki kontu z debetem przedsiębiorca ma dostęp do określonej sumy pieniędzy na wypadek, gdyby spotkały go jakieś przejściowe problemy finansowe. 

 

Jakie wymagania należy spełnić, by otrzymać pożyczkę dla firm bez zaświadczeń?

Każda firma pożyczkowa określa nieco inne wymagania wobec wnioskodawców ubiegających się o otrzymanie pożyczki dla firm bez zaświadczeń. Co do zasady, nie są one jednak wygórowane. Zachęcamy jednak, aby każdorazowo przed złożeniem wniosku, dowiedzieć się więcej na temat warunków udzielania finansowania na stronie internetowej danej instytucji pożyczkowej. W razie jakichkolwiek wątpliwości można też wysłać maila lub zadzwonić na infolinię, gdzie konsultanci danego pożyczkodawcy rozwieją wszystkie nasze wątpliwości. Znalezienie numeru telefonu czy adresu e-mail nie będzie trudne, ponieważ wszystkie te informacje są prezentowane na stronie internetowej konkretnej instytucji. 

Podstawowe warunki, które należy spełnić, by otrzymać kredyt dla firm bez zaświadczeń, są następujące: 

 • odpowiedni wiek (minimum 18 lat),
 • posiadanie polskiego obywatelstwa oraz ważnego dowodu osobistego, 
 • bycie aktywnym przedsiębiorcą (okazanie wpisu do CEIDG potwierdzającego, że jesteśmy przedsiębiorcą),
 • brak zadłużeń odnotowanych w rejestrach dłużników (nie dotyczy to wszystkich pożyczkodawców - wiele firm ma w swojej ofercie pożyczki dla firm bez BIK),
 • stały adres zamieszkania na terenie Polski. 

 

Kredyt dla firm bez zaświadczeń bez BIK - czy to jest możliwe?

Wielu przedsiębiorców zmagających się z różnymi problemami finansowymi zastanawia się nad tym, czy mają oni jakiekolwiek szanse na otrzymanie wsparcia w postaci kredytu lub pożyczki. Czy gdy dane naszej firmy widnieją w jednym z ogólnopolskich rejestrów dłużników, takim jak KRD lub BIK, możemy zawnioskować o kredyt? Jeżeli nasze dane są w BIK, to jest tam dokładna adnotacja o wysokości zadłużenia a także o liczbie dni opóźnienia w spłacie. 

Gdy scoring w BIK, czyli ocena zdolności kredytowej, jest niski, wówczas nie mamy szans na otrzymanie kredytu firmowego w banku. Na szczęście, na rynku istnieją również kredyty dla firm bez BIK dedykowane zadłużonym przedsiębiorcom. Firmy mające w swojej ofercie tego rodzaju kredyty znacznie łagodniej podchodzą do kwestii historii kredytowej. W przypadku wnioskowania o kredyt dla firm bez BIK, najważniejsze jest to, aby posiadać jakiekolwiek źródło dochodu. Jest to niezbędne, aby firma pożyczkowa mogła nam przyznać finansowanie na określonym poziomie. Wydanie decyzji pożyczkowej zawsze jest kwestią indywidualną uzależnioną od wielu zróżnicowanych czynników. Najlepiej jest zatem skontaktować się z przedstawicielami konkretnego pożyczkodawcy i dopytać o wszystkie istotne szczegóły danej oferty. W ten sposób na pewno znajdziemy właściwy produkt w pełni odpowiadający naszym potrzebom i oczekiwaniom. 

 

O czym warto pamiętać wnioskując o kredyt dla firm bez zaświadczeń?

Wnioskując o kredyt dla firm bez zaświadczeń, najlepiej jest wybrać taką ofertę, która jest najtańsza. Nawet wtedy, gdy kosztem będzie wyższa miesięczna rata. Całkowita kwota do spłaty to zdecydowanie najistotniejszy parametr, który warto wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji. Niska miesięczna rata może być bardzo mało miarodajna - zwłaszcza przy kredycie zaciąganym na wiele lat.

Przy wybieraniu najlepszego kredytu dla firm bez zaświadczeń trzeba także zawsze kierować się rozsądkiem i odpowiedzialnością. Każdy kredyt lub pożyczkę trzeba będzie spłacić, dlatego przed zaciągnięciem jakiegokolwiek zobowiązania należy dokładnie zastanowić się nad tym, czy będziemy w stanie spłacić je w odpowiednim terminie określonym w umowie. 

Ponadto,  środków uzyskanych w ramach kredytu dla firm nie powinno się przeznaczać na cele konsumpcyjne lub niepotrzebne wydatki. Taki kredyt powinniśmy wydać przede wszystkim na poprawę sytuacji finansowej firmy oraz spłatę poprzednich długów (jeśli takie mamy). Dobrym rozwiązaniem jest także wydanie kredytu dla firm bez zaświadczeń na realizację niezbędnych inwestycji, dzięki którym firma będzie mogła zwiększyć swoją pozycję w danej branży.

Najpopularniejsze