Znaleziono szybkich pożyczek:


Dlaczego warto korzystać z porównywarki Yousave.pl?

  • Jak wybrać najlepszą szybką pożyczkę? - W naszej porównywarce szybkich pożyczek, prześwietlamy wszystkie pożyczki dostępne na rynku. Każda oferta szybkiej chwilówki jest dokładnie opisana, wymieniamy najważniejsze informacje typu: prowizja, oprocentowanie, rrso,
  • Weryfikacja szybkiej pożyczki - jak wygląda? - Dostarczamy Ci narzędzia, które umożliwiają szybkie i wygodne porównanie produktów z wielu kategorii
  • Z myślą o Tobie - Jeśli nie chcesz porównywać online, doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego produktu
  • Bezpłatnie - Korzystanie z naszej porównywarki nic nie kosztuje
Odpowiedzialne pożyczanie

Decyzja o wzięciu kredytu bądź pożyczki na dowód to poważne zobowiązanie ponieważ Klient musi wywiązać się z wszelkich postanowień umowy. Musimy pamiętać o tym, aby nie pożyczać kwoty większej niż faktycznie potrzebujemy. Powinniśmy również sami określić jaki jest cel, na co chcemy przeznaczyć pieniądze. Pożyczka powinna być dla nas ostatnim "kołem ratunkowym" w sytuacji kiedy nie możemy już przekładać płatności na późniejszy termin, kiedy nie możemy sfinansować płatności własnymi środkami. Przed wzięciem pożyczki musimy mieć pewność, że jesteśmy w stanie spłacić pożyczkę w wybranym w umowie terminie. Pożyczka nie powinna być dla nas stałym wsparciem domowego budżetu tylko ostatecznym rozwiązaniem. Jeśli nie jesteśmy pewni, że spłacimy zobowiązanie w terminie, zrezygnujmy z ubiegania się o pożyczkę. Warto wiedzieć również o możliwości wcześniejszej spłaty zobowiązania. Zazwyczaj firmy pożyczkowe nie pobierają za taką możliwość żadnych opłat. Niektóre z nich zwracają część prowizji.

Przedłużenie pożyczki

Jeśli pożyczkobiorca chce przedłużyć termin spłaty pożyczki bez bik, ma taką możliwość. Może to zrobić za pomocą specjalnie przygotowanego wniosku i opłaty na rachunek bankowy. Zazwyczaj maksymalny okres przedłużenia wynosi tyle ile wynosi pierwotny okres spłaty danej pożyczki. Przedłużenie okresu spłaty zobowiązania wiąże się z dodatkową opłatą. Wysokość opłaty może wynosić tyle samo ile opłata za udzielenie pożyczki.

Opóźnienie/brak płatności - Konsekwencje

Jeśli pożyczkobiorca ma problemy ze spłatą pożyczki w terminie, otrzyma wezwanie do zapłaty. Wezwanie może otrzymać na piśmie bądź w formie wiadomości e-mail. Za wezwania oraz monity naliczane są opłaty, które mogę być różne z każdym kolejnym wezwaniem. Każdy dzień opóźnienia w spłacie pożyczki, generuje odsetki od jej kwoty. Jeśli klient nie opłaci pożyczki, opłat dodatkowych, wezwań i odsetek, następne konsekwencje to przekazanie sprawy klienta do windykatora bądź postępowanie sądowe wobec pożyczkobiorcy. Jeśli klient nie spłaci pożyczki w terminie, pożyczkodawca może podjąć działania, celem odzyskania udzielonych środków.

RRSO, opłaty

Przykład reprezentatywny dla kredytu z ubezpieczeniem na życie: całkowita kwota kredytu: 23 126 zł (bez kredytowanych kosztów), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania: 17,24%, oprocentowanie stałe: 4,90%, całkowita kwota do zapłaty: 33 558,80 zł, całkowity koszt kredytu: 10 432,80 zł (w tym: prowizja: 3 483,19 zł, odsetki: 3 787,95 zł, koszt ubezpieczenia: 3 161,66 zł), 59 równych miesięcznych rat w wysokości / po: 568,79 zł. Przykład reprezentatywny dla kredytu bez ubezpieczenia na życie: całkowita kwota kredytu: 23 126 zł (bez kredytowanych kosztów), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania: 13,85%, oprocentowanie stałe: 6,90%, całkowita kwota do zapłaty: 31 453,41 zł, całkowity koszt kredytu: 8 327,41 zł (w tym: prowizja: 3 486,20 zł, odsetki: 4 841,21 zł, koszt ubezpieczenia: 0 zł), 59 równych miesięcznych rat w wysokości / po: 533,11 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Warunki oferty: wg stanu na 25.05.2016 r. Przedstawione symulacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Przyznanie kredytu uzależnione jest każdorazowo od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Krajowe przepisy dotyczące pożyczek

Szybkie pożyczki gotówkowe udzielane są na podstawie Kodeksu cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.). Część firm pożyczkowych posiada formularze informacyjne dotyczące kredytu konsumenckiego (Ustawa o kredycie konsumenckim Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715).

Porównanie pożyczek - Zgodność informacji

Porównanie szybkich pożyczek zostało przygotowane na podstawie danych wprowadzonych przez użytkownika i ma charakter orientacyjny. Parametry kredytu gotówkowego w powyższym porównaniu nie mogą stanowić podstaw do reklamacji. Parametry mogą różnić się od parametrów przedstawionych przez bank/kredytodawcę w danym przypadku. Parametry produktu takie jak: stopa oprocentowania pożyczki, rzeczywista roczna stopa oprocentowania oraz rata, która została wyliczona dla przykładu reprezentatywnego, znajduje się w "szczegółach" danego produktu, zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim (z dnia 12 maja 2011 roku), jeśli bank/kredytobiorca udostępnił takie informacje. W razie pytań/uwag prosimy o kontakt na: biuro@yousave.pl.