Gdzie kupić sprzęt RTV lub AGD na raty bez zaświadczeń o dochodach?

Zakup sprzętu RTV lub AGD jest dzisiaj banalnie prosty. Sklepy takie jak Media Markt czy Media Expert oferują swoim klientom sprzęt na raty bez zaświadczeń o dochodach. Wymarzoną konsolę do gier, lodówkę czy pralkę można otrzymać nawet bez wychodzenia z domu. Okazuje się, że sklepy z elektroniką swoje usługi świadczą nie tylko w placówkach stacjonarnych, ale również za pośrednictwem internetu. W takim przypadku kurier dostarcza nam zamówione towary prosto pod wskazany adres. W dzisiejszym artykule doradzamy, gdzie kupić sprzęt RTV lub AGD na raty bez zaświadczeń o dochodach

pożyczka na raty yousave
Pożyczka na sprzęt RTV AGD TAK
Wymagania bez zaświadczeń
Maks. kwota pożyczki 1 000 - 50 000 zł
Okres spłaty 1 - 60 miesiące
Wypłata pożyczki 15 min
Pożyczka na sprzęt RTV AGD - zaplo


Spis treści:

  1. Gdzie kupić sprzęt RTV lub AGD na raty bez zaświadczeń o dochodach?
  2. Pożyczki i kredyty na raty na sprzęt AGD RTV - aktualna lista
  3. Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać sprzęt na raty?
  4. Zakupy na raty bez zaświadczeń w Media Expert
  5. Zakupy na raty bez zaświadczeń w EURO RTV i AGD
  6. Zakupy na raty bez zaświadczeń w Media Markt

sprzet rtv agd na raty bez zaswiadczen

Gdzie kupić sprzęt RTV lub AGD na raty bez zaświadczeń o dochodach?

W dzisiejszych czasach promocje, częste wyprzedaże i możliwość kupowania na raty 0% są standardem. Co jednak można zrobić, gdy spodoba nam się jakaś wyjątkowo atrakcyjna oferta, ale nie mamy na ten cel wolnej gotówki? Jak przebiega procedura kupowania sprzętu na raty? Jakie wymogi trzeba spełnić, aby kupić sprzęt elektroniczny przez internet? Niektórzy obawiają się również, że sprzedawca będzie wymagał okazania zaświadczenia o zarobkach. Wszystkie te wątpliwości rozwiewamy w dalszych częściach tego artykułu. 

Źródłem dochodu sklepów ze sprzętem RTV i AGD jest nie tylko sprzedaż artykułów podstawowych. Sporym zyskiem dla sklepów takich jak Media Expert jest sprzedaż artykułów dodatkowych, np. pokrowców na smartfony, toreb na laptopy czy ubezpieczeń sprzętu. Wiele firm ma także w swojej ofercie sprzedaż ratalną - wówczas zarabia nie tylko sklep z elektroniką, ale także bank, który pośredniczy w całej transakcji. 

Dla klientów najkorzystniejszym rozwiązaniem jest zakup na raty sprzętu podstawowego, a wszystkie dodatki zakupić za gotówkę w tym sklepie, który będzie w stanie zaoferować nam najlepszą cenę. Jeśli tak nie postąpimy, wszelkie dodatki do kwoty kredytu wpłyną na zwiększenie całościowych kosztów zobowiązania oraz miesięcznej raty. To z kolei oznacza, że za kilka dodatkowych rzeczy typu pokrowiec na telefon, będzie trzeba zapłacić znacznie więcej niż w przypadku, gdybyśmy kupowali je osobno.


Pożyczki i kredyty na raty na sprzęt AGD RTV - aktualna lista

pożyczka na rtv provident
Pożyczka na sprzęt RTV AGD TAK
Wymagania bez zaświadczeń
Maks. kwota pożyczki 500 - 20 000 zł
Okres spłaty 1 - 48 miesięcy
Wypłata pożyczki 15 min
Pożyczka na sprzęt RTV AGD - provident

 

pożyczka długoterminowa smartney
Pożyczka na sprzęt RTV AGD TAK
Wymagania historia konta
Maks. kwota pożyczki 3 000 - 60 000 zł
Okres spłaty 24 - 60 miesięcy
Wypłata pożyczki 15 min
Pożyczka na sprzęt RTV AGD - Smartney

 

kredyt bankowy na sprzet AGD RTV santander
Kredyt na sprzęt RTV AGD TAK
Wymagania Umowa o pracę
Maks. kwota pożyczki 1 000 - 100 000 zł
Okres spłaty 24 - 60 miesięcy
Wypłata pożyczki 15 min
kredyt na sprzęt rtv agd na raty bez zaświadczeń - santander bank

 

Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać sprzęt na raty?

Poniżej dokładnie omawiamy warunki ofert najpopularniejszych sklepów sprzedających sprzęt RTV i AGD na raty. Omawiamy je w sposób szczególny w zakresie wymaganych do spełnienia formalności oraz konieczności przedstawienia zaświadczeń o zarobkach. Warto również pamiętać o tym, że zakupy na raty można zrobić zarówno w sklepie stacjonarnym jak i w sklepie internetowym. W tym drugim przypadku złożenie wniosku jest wyjątkowo proste i bardzo mocno przypomina wniosek o udzielenie chwilówki.

 

Zakupy na raty bez zaświadczeń w Media Expert

Gdy zdecydujemy się na wybór zakupów na raty w sklepie Media Expert, niezbędna kwota do realizacji transakcji zostanie zapewniona przez następujące banki: Euro Bank, Credit Agricole, Alior Bank, Santander Consumer Bank (przy zakupach przez internet i stacjonarnie). Decyzja o uzyskaniu kredytowania może przyjść nawet po upływie 15 minut.

Wystarczy, że we wniosku zamieścimy wszystkie wymagane przez sklep dane. Chodzi tutaj w szczególności o wyszczególnienie stałego źródła dochodów, serię i numer dowodu osobistego oraz adres zamieszkania na terenie Polski. Warunkiem koniecznym do uzyskania zakupu na raty sprzętu elektronicznego w Media Expert jest również pełnoletność. Media Expert na swojej stronie internetowej informuje, że zaświadczenie o zarobkach nie jest potrzebne. Uzyskiwany przez wnioskodawcę dochód może zostać potwierdzony w inny, wygodny sposób. 


Sprawdź koniecznie: Pożyczki długoterminowe

 

Zakupy na raty bez zaświadczeń w EURO RTV i AGD

Sklepy EURO zna chyba każdy z nas. Znajdują się one zarówno w dużych miastach jak i wielu mniejszych miejscowościach. Zakupy na raty w EURO cieszą się znaczną popularnością, ponieważ wymagania wobec klientów nie są wygórowane. Do uzyskania sprzętu RTV i AGD w EURO wystarczy mieć ukończone 18 lat oraz przedstawić ważny dokument potwierdzający naszą tożsamość. Ponadto, EURO wymaga także posiadania rachunku bankowego wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz posiadania stałego źródła dochodów. We wniosku można również zamieścić najważniejsze dane naszego pracodawcy - numer NIP i numer telefonu.

Osoby, które utrzymują się z renty lub emerytury, nie będą miały żadnego problemu z otrzymaniem sprzętów elektronicznych na raty w EURO. Muszą podać numer i symbol emerytury bądź renty, datę, od której pobierają swoje świadczenia oraz datę, do której świadczenie ma być wypłacane. We wniosku emeryt lub rencista powinien także zamieścić informację o swoim dochodzie netto, "na rękę". 

Zakupy na raty w EURO są finansowane przez bank Alior Bank bądź Credit Agricole w wysokości od 200 złotych. Klienci realizujący zakupy na raty przez internet, nie muszą okazywać zaświadczenia o zarobkach. Do udowodnienia posiadania przychodów wystarczy przedstawić wyciąg z rachunku bankowego. Zakupy ratalne w sklepach EURO są przeznaczone dla wszystkich osób, które skończyły 18. rok życia. 

 

Zakupy na raty bez zaświadczeń w Media Markt

Media Markt to jedna z najpopularniejszych marek oferujących sprzęt elektroniczny i AGD. Zakupy na raty są tam dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych jak i przez internet. Media Markt w udzielaniu zakupów na raty bez zaświadczeń współpracuje z Santander Consumer Bank. Sieć elektromarketów na swojej stronie internetowej nie przedstawia konkretnych informacji na temat tego, do jakiej kwoty można ubiegać się o sprzęt na raty. Zakupy ratalne w sklepach Media Markt są przeznaczone dla wszystkich osób, które skończyły 18. rok życia oraz posiadają stałe źródło dochodu. 

 

Przeczytaj także: Czy Media Markt sprawdza BIK?

Najpopularniejsze