Skromna premia dla klientów Getin Banku. 1 zł miesięcznie i to pod warunkiem...

Skromna premia dla klientów Getin Banku. 1 zł miesięcznie i to pod warunkiem...

 

Jeśli jesteś Klientem Getin Banku i masz podpięte do rachunku osobistego subkonto Skarbonka oczekuj sporych zmian. Już od grudnia lista operacji w ramach skubkonta będzie mocno ograniczona.

 

Czym jest Konto Skarbonka? To subkonto oszczędnościowe, które działa jako dodatek do kont osobistych Getin Online. Nowi klienci nie mogą już skorzystać z Konta Skarbonka (flagowym produktem jest teraz konto Getin Up.) To co było atutem Konta Skarbonkowego to interesujący program premiowy. Polegał na płaceniu Klientowi po 1 zł za określoną operację na swoim rachunku. Za co bank przyznawał bonus? Każda transakcja na kwotę 100 zł wykonana kartą (debetową bądź kredytową), każdy przelew w wysokości 1000 zł, który zasilał rachunek, każde założenie lokaty i spłata karty kredytowej - te operacje były premiowane symboliczną złotówką. Im bardziej aktywny klient, tym wyższy miesięczny bonus.

 

Wiadomo już, że program niedługo będzie mocno ograniczony. Od 1 grudnia Getin Bank wprowadza dodatkowe warunki. Teraz będzie nagradzał tylko tych klientów, którzy dokonają min. 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu oraz zasilą ROR wpływami min. 1000 zł. Wpływy będą musiały pochodzić z innego banku. Jeśli klient spełni te warunki, dostanie złotówkę miesięcznie. Innych premii bank nie przewiduje.

 

Kończy się epoka bonusów do kilkudziesięciu złotych miesięcznie i bezwarunkowych, bezpłatnych kont. Jeśli chcemy zarabiać na bankach, musimy się mocno postarać. 

 

Najpopularniejsze