Pożyczki prywatne szybko i bez sprawdzania

W przypadku pojawienia się sporych problemów finansowych niejednokrotnie zastanawiamy się nad tym, skąd pozyskać pieniądze na przeżycie kolejnego miesiąca. Jeżeli nasza zdolność kredytowa jest wyjątkowo niska, z odmową udzielenia pożyczki możemy nawet spotkać się w firmie pożyczkowej. Na szczęście, jest rozwiązanie. O czym mowa? O pożyczkach prywatnych. Pożyczki prywatne szybko i bez sprawdzania to wyjątkowy rodzaj produktów finansowych. Ten rodzaj pożyczek mogą udzielać osoby fizyczne - zarówno członkowie naszej rodziny, przyjaciele jak i osoby całkowicie nam obce. Są to pożyczki szybkie i bez sprawdzania baz dłużników. Zasady związane z udzielaniem tego rodzaju pożyczek bardzo dokładnie omawia Kodeks cywilny. W niniejszym artykule wyjaśniamy, jakie korzyści wiążą się z zaciągnięciem pożyczki prywatnej. 

 

Pożyczki prywatne szybko i bez sprawdzania

Jeśli liczba naszych zobowiązań finansowych jest spora, a dodatkowo przydarzyła się nam jakaś sytuacja losowa typu zalanie mieszkania, choroba czy wypadek, szanse na uzyskania kolejnego kredytu czy pożyczki są bardzo niskie. Klasyczne banki w ostatnich latach mocno zaostrzyły swoje wymagania wobec klientów - jeżeli ktoś posiada jakieś niespłacone zadłużenia, jego szanse na otrzymanie kredytu gotówkowego są wręcz zerowe. Firmy pożyczkowe oferujące internetowe chwilówki także z roku na rok zwiększają wymagania wobec swoich klientów. W wielu przypadkach niespłacone zadłużenia także są ogromną przeszkodą w ubieganiu się o taki produkt finansowy. Czy jest alternatywa? Okazuje się, że tak. Tą alternatywą są pożyczki prywatne szybko i bez sprawdzania rejestrów dłużników
 

pożyczka yousave
Maks. kwota pożyczki 100 - 25 000 zł
Okres spłaty 1 - 24 miesięcy
Wypłata pożyczki 15 min
Pożyczka prywatna TAK
pożyczka prywatna - yousave

 

Szybkie pożyczki prywatne - najważniejsze informacje

Kto może udzielić pożyczki prywatnej szybko i bez sprawdzania? Tego rodzaju pytania zadaje sobie sporo osób. Warto wiedzieć, że pożyczka prywatna może zostać udzielona przez członka naszej rodziny, przyjaciela, znajomego lub osobę całkowicie nam obcą. Jakiś czas temu zostały wprowadzone zmiany w ustawie o nadzorze nad rynkiem finansowym, zgodnie z którymi pożyczek prywatnych nie mogą udzielać wszyscy bez wyjątku. Z powodu ogromnej swobody w zakresie udzielania pożyczek prywatnych wielokrotnie dochodziło do nadużyć. Poszkodowanymi byli oczywiście pożyczkobiorcy. W tej chwili pożyczki prywatne szybko i bez sprawdzania mogą być udzielane wyłącznie przez te osoby, które dysponują minimalnym kapitałem własnym w wysokości 200 000 złotych. 

W internecie można znaleźć całą masę ogłoszeń na wyspecjalizowanych portalach, w których różne osoby oferują pożyczki prywatne szybko i bez sprawdzania. Trzeba jednak podchodzić do nich z odpowiednią rezerwą. W pierwszej kolejności trzeba sprawdzić, od jak dawna dany użytkownik oferujący pożyczki bez sprawdzania prowadzi swoje konto. Jeżeli istnieje ono od stosunkowo krótkiego czasu, powinniśmy zachować czujność. Jeśli już zdecydujemy się na wzięcie pożyczki prywatnej, powinniśmy zweryfikować, czy pożyczkodawca spełnia wszystkie warunki określone przez ustawodawcę. Pożyczka prywatna powinna oczywiście być udzielana na podstawie umowy, w której zostaną zawarte wszystkie informacje odnośnie zobowiązania, takie jak:

  • dane osobowe stron umowy,
  • kwota pożyczki prywatnej,
  • czas na spłatę pożyczki,
  • koszty pożyczki,
  • całkowita kwota do spłaty, 
  • konsekwencje braku terminowej spłaty zaciągniętego zobowiązania. 

Szczególną uwagę trzeba zwracać właśnie na tę ostatnią kwestię, czyli na opłaty wynikające z braku terminowego zwrócenia pożyczki bez sprawdzania. Może okazać się, że w razie opóźnienia będziemy musieli spłacać gigantyczne odsetki karne. 

 

Gdzie szukać sprawdzonych pożyczek prywatnych?

Jeśli szukamy sprawdzonych pożyczek prywatnych, to ich znalezienie w internecie nie będzie jakimkolwiek problemem. Redakcja naszego portalu przygotowała specjalne zestawienie tego rodzaju ofert, gdzie każdy znajdzie taką pożyczkę prywatną, która w pełni będzie odpowiadała jego oczekiwaniom i możliwościom finansowym. Sprawdzone pożyczki prywatne można przejrzeć tutaj.

 

Podsumowanie - pożyczki prywatne szybko i bez sprawdzania 

Pożyczka bez sprawdzania może być świetną alternatywą dla klasycznych chwilówek czy kredytów gotówkowych, jednak zaciągając ją należy zachowywać szczególną ostrożność. Niektóre osoby oferujące pożyczki szybko i bez sprawdzania ustalają odsetki na tak wysokim poziomie, że ich spłata zwłaszcza dla osób z niskimi dochodami będzie ogromnym problemem. 
 

Sprawdź również: Pożyczka na procent - udzielę pożyczki na procent

Najpopularniejsze